Sobota, 15 czerwca
Imieniny: Jolanty, Witolda
Czytających: 1062
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Rywalizowali w bowlingu

Sobota, 3 września 2022, 11:29
Aktualizacja: 11:29
Autor: red
Świebodzice: Rywalizowali w bowlingu
Fot. UM Świebodzice
Od 5 tygodni, w każdy czwartek uczestnicy Klubów Senior + w Świebodzicach walczyli o Tytuł Mistrza w Bowlingu roku 2022. W Turnieju wzięło udział 20 zawodników, z tego 11 kobiet i 9 mężczyzn, a każdy z nich oddał 5 serii rzutów.

Finałowa runda, rozegrana w czwartkowe popołudnie (1 września), wyłoniła zwycięzców.

W kategorii kobiet zwyciężyła Małgorzata Muszalska, tym samym zachowując tytuł sprzed roku. Tuż za nią na podium stanęła Danuta Wiśniewska, a trzecie miejsce zajęła Krzysztofa Grzegorek.

W kategorii mężczyzn tytuł Mistrza uzyskał Bogdan Gadomski. Na drugim miejscu stanął Mieczysław Muszalski, a trzecie miejsce na podium zajął Roman Grzegorek.

W tegorocznych rozgrywkach w Klubie Senior + było kilku debiutantów, przypominamy, że od 1 czerwca w Gminie Świebodzice funkcjonuje drugi Klub Senior +, który także przystąpił do rozgrywek.

Zawody były pełne emocji, wzajemnego wspierania się, a pozostali uczestnicy placówek dzielnie kibicowali wszystkim zawodnikom.

Każdy otrzymał pamiątkowy medal, dyplom i słodki upominek, a 3 najlepszych zawodników z każdej kategorii puchary.

Podczas Finału obecni byli Burmistrz Miasta Świebodzice Paweł Ozga wraz z Zastępcą Tobiaszem Wysoczańskim oraz Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej Robert Sysa, którzy dopingowali uczestników oraz wręczyli na zakończenie nagrody.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group