Czwartek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 943
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Rywalizowali w halówce

Środa, 11 kwietnia 2018, 12:16
Autor: red
Strzegom: Rywalizowali w halówce
Fot. UM Strzegom
Na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Strzegomiu odbyły się IV Mistrzostwa Zespołu Szkół w Strzegomiu w Halowej Piłce Nożnej, przygotowane przez nauczyciela wychowania fizycznego Henryka Zatora.

Do rywalizacji przystąpiło sześć ekip reprezentujących klasy: I technik informatyk, II mechanik pojazdów samochodowych, II technik górnictwa odkrywkowego, III technik informatyk, III technik górnictwa odkrywkowego oraz IV technik górnictwa odkrywkowego. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy. Mecze grupowe odbywały się systemem „każdy z każdym”. W ich wyniku wyłoniono cztery najlepsze drużyny, które w dalszej części rywalizowały o czołowe lokaty.

Finały rozpoczął mecz pomiędzy klasą I technik informatyk a II technik górnictwa odkrywkowego. Chłopcy z I TI pewnie ograli starszych kolegów, strzelając trzy bramki i nie tracąc przy tym żadnej. Dało im to 3. miejsce w turnieju. W najważniejszym pojedynku dnia zawodnicy klasy IV technikum górnictwa odkrywkowego wygrali z II mechanik pojazdów samochodowych 2:0 i to oni zostali najlepszą drużyną.

Na zakończenie zawodów dyrektor Zespołu Szkół w Strzegomiu Robert Wójtowicz wręczył finalistom pamiątkowe medale, a zwycięzcom puchar. Uhonorował również najskuteczniejszego strzelca zawodów, zdobywcę pięciu bramek, ucznia klasy II MPS Andrzeja Buczyka.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group