Poniedziałek, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 596
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

S.T.E.P. blisko mistrzowskiej korony

Wiadomości: Świdnica
Wtorek, 4 marca 2014, 1:39
Aktualizacja: 1:41
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Na kolejkę przed zakończeniem rozgrywek Świdnickiej Ligi Piłki Halowej ekipa S.T.E.P. ma dwa punkty przewagi nad drużynami Darboru i Max Orbity. Liderzy w ostatniej serii spotkań postarają się postawić kropkę nad „i” pokonując Żubrów, ale nie będzie to zadanie łatwe. Ewentualna strata punktów może ich drogo kosztować bowiem Max Orbita posiada lepszy bilans bezpośrednich meczów w konfrontacjach ze S.T.E.P.

Wyniki 21. kolejki

Mechanik – Max Orbita 1:2

Dla Mechanika
Jakub Dec 1

Dla Orbity
Kamil Kmieciak 1
Roman Pawłowski 1

Power Team – Fenix 3:0

ŚFUP – Darbor 2:6

Dla ŚFUP-u
Mariusz Kwaszewski 2

Dla Darboru
Wojciech Furmankiewicz 1
Piotr Koluśniewski 3
Przemysław Kloc 2

Jako Team – Ekobud Gaz Strzegom 4:3

Dla Jako
Paweł Chrzan 3
Maciej Morawski 1

Dla Eko
Tomasz Lewandowski 2
Maciej Klag 1

FC Żubry – Cukrownik 5:5

Dla Żubrów
Dariusz Filipczak 1
Mirosław Marszałek 2
Arkadiusz Felich 1
Marcin Cegielski 1

Dla Cukrownika
Mariusz Kutela 4
Tomasz Szmeiter 1

S.T.E.P. – Zgoda 3:0

Spotkanie zaległe
Cukrownik – S.T.E.P. 2:5

Dla Cukrownika
Mariusz Kutela 1
Mariusz Rymsza 1

Dla S.T.E.P.
Konrad Sajdak 1
Wojciech Ciuba 4

Piłkarz kolejki:
Paweł Chrzan - Jako Team

Bramkarz kolejki:
Kevin Bazydło - Darbor

Tabela
1. S.T.E.P.--------21 - 49 - 88:40
2. Darbor---------21 - 47 - 102:36
3. Max Orbita----21 - 47 - 71:38
4. Power Team---21 - 43 - 64:46
5. FC Żubry------21 - 37 - 77:58
6. Ekobud Gaz---21 - 33 - 92:63
7. Jako Team-----21 - 31 - 75:59
8. Cukrownik------21 - 25 - 78:68
9. ŚFUP------------21 - 23 - 42:47
10. Mechanik------21 - 22 - 53:55
11. Fenix----------21 - 7 - 42:156
12. Zgoda---------21 - 0 - 14:132

Strzelcy:
35 – Wojciech Ciuba, Mariusz Kutela
30 – Grzegorz Borowy
22 – Paweł Tobiasz
20 – Jarosław Lato
18 – Michał Bartkowiak

Ostatnia 22. kolejka - 09.03.2014r. (niedziela)
16.30 Darbor – Mechanik
17.00 Jako Team – Cukrownik
17.30 Power Team – ŚFUP
18.00 Max Orbita – Ekobud Gaz
18.30 FC Żubry – S.T.E.P.
Pauza – Fenix

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (13) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group