Środa, 25 listopada
Imieniny: Katarzyny, Erazma
Czytających: 618
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

S.T.E.P. nie zawiódł i sięgnął po mistrzostwo

Wiadomości: Świdnica
Niedziela, 9 marca 2014, 22:50
Aktualizacja: 22:55
Autor: MDvR
Fot. użyczone
Drużyna S.T.E.P. postawiła kropkę nad „i” pokonując drużynę FC Żubrów aż 7:1 w ostatnim meczu sezonu 2013/2014 Świdnickiej Ligi Halowej Piłki Nożnej.

Wyniki 22. kolejki

Darbor –Mechanik 3:2

Dla Darboru
Grzegorz Furmankiewicz 1
Wojciech Furmankiewicz 1
Adam Ciupiński 1

Dla Mechanika
Przemysław Osienienko 1
Damian Palij 1

Jako Team – Cukrownik 2:3

Dla Jako
Paweł Chrzan 2

Dla Cukrowinika
Mariusz Kutela 3

ŚFUP – Power Team 3:4

Dla ŚFUPu
Łukasz Kot 2
Mateusz Salamon 1

Dla Power
Adrian Krzykalski 2
Damian Rybarczyk 2

Max Orbita – Ekobud Gaz Strzegom 2:0

Dla Orbity
Roman Pawłowski 1
Marek Podleśny 1

S.T.E.P. – FC Żubry 7:1

DLA S.T.E.P.
Wojciech Ciuba 4
Filip Ciuba 2
Mateusz Kryjak 1

Dla Żubrów
Arkadiusz Felich 1

Piłkarz kolejki:
Adrian Krzykalski - Power Team

Bramkarz kolejki
Piotr Bęc - Max Orbita

Zakończyła się Świdnicka Liga Halowej Halowej Piłki Nożnej w sezonie 2013/2014, która była organizowana po raz dziewiąty przez wałbrzyską firmę Soccer. Wszystkie drużyny uczestniczące w rozgrywkach otrzymały puchary, kalendarze ze zdjęciami drużyn, a wszyscy zawodnicy okolicznościowe statuetki. Trzy najlepsze drużyny dodatkowo talony na sprzęt sportowy odpowiednio o wartości 1500 zł, 1000 zł, 500 zł, do realizacji w hurtowni Jako Polska oraz nagrody indywidualne dla króla strzelców, najlepszego bramkarza i zawodnika ligi.

Tabela końcowa sezonu 2013/2014
1. S.T.E.P.--------22 - 52 - 95:41
2. Darbor---------22 - 50 - 105:38
3. Max Orbita----22 - 50 - 73:38
4. Power Team---22 - 46 - 68:49
5. FC Żubry-------22 - 37 - 78:65
6. Ekobud Gaz----22 - 33 - 92:65
7. Jako Team------22 - 31 - 77:62
8. Cukrownik------22 - 28 - 81:70
9. ŚFUP------------22 - 23 - 45:51
10. Mechanik------22 - 22 - 55:58
11. Fenix----------22 - 10 - 45:156
12. Zgoda---------22 - 0 - 14:135

Król strzelców
Wojciech Ciuba - S.T.E.P. - 39 bramek

Najlepszy bramkarz
Kevin Bazydło - Darbor

Najlepszy zawodnik
Mariusz Kutela - Cukrownik

Najlepsi kibice
Olga Szalecka – Mechanik
Dominika Pojasek – Darbor

Skład zwycięskiej ekipy S.T.E.P.: Mateusz Burdzy, Wojciech Łukasiewicz, Paweł Czykieta, Andrzej Konefał, Konrad Sajdak, Mateusz Kryjak, Filip Ciuba, Wojciech Ciuba, Wojciech Szewczyk, Damian Tymcik, Mateusz Kurzeja, Łukasz Wierzbicki, Łukasz Schmidt

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (11) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group