Wtorek, 21 maja
Imieniny: Tymoteusza, Wiktora
Czytających: 1469
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Są powody do dumy

Piątek, 26 kwietnia 2024, 10:52
Aktualizacja: 10:53
Autor: red
Żarów: Są powody do dumy
Fot. Taekwon–Do Klub Taekwon–Do Taipan
Mamy powody do dumy. Młodzi sportowcy z terenu gminy Żarów reprezentujący Sekcję Taekwondo w klubie Taekwon–do Taipan odnieśli sukcesy na Mistrzostwach Polski Polskiej Federacji Taekwondo.

W Mistrzostwach Polski Polskiej Federacji Taekwondo, które odbyły się 13 kwietnia w Trzebnicy wzięło udział bez mała 700 zawodników oraz zawodniczek z całej Polski. Wszyscy rywalizowali nie tylko o przepiękne medale, ale także o kwalifikacje do Kadry Narodowej PFT, a co za tym idzie o możliwość reprezentowania Naszego Kraju na arenach międzynarodowych. Zawody stały na bardzo wysokim poziomie, co tym bardziej cieszy, jak dobrze poradzili sobie nasi zawodnicy.

Ogromny szacunek i uznanie dla Polska Federacja Taekwon-do/Polish Taekwon-do Federation za organizację i przebieg tak wspaniałych zawodów. Dziękujemy również wszystkim sędziom za ich ogromny wysiłek. Jesteśmy dumni z każdej osoby, która zdecydowała się wystartować bez względu na osiągnięte wyniki. Sam udział to już zwycięstwo.

Klub Taekwon-do Taipan na Mistrzostwach Polski reprezentowało 98 zawodników ze wszystkich sekcji. Łącznie zdobyliśmy aż 68 medali, w tym: 26 medali złotych, 15 medali srebrnych, 27 medali brązowych.

Sekcja Żarów:

Maciej Patynek - Złoto-techniki specjalne, Srebro- układy formalne kat. Młodzik

Lena Pękała - Brąz-techniki specjalne kat. Młodzik

Udział Nadia Waltus.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group