Niedziela, 16 czerwca
Imieniny: Anety, Justyny
Czytających: 1373
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Sala do ćwiczeń

Sobota, 9 października 2021, 15:49
Autor: red
Świebodzice: Sala do ćwiczeń
Fot. UM Świebodzice
Stowarzyszenie Diabetyków koło Miejskie w Świebodzicach ma swoją salę do ćwiczeń.

W piątek (8 października) w siedzibie Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków Koła Miejskiego w Świebodzicach odbyło się uroczyste otwarcie sali do ćwiczeń i rehabilitacji ukierunkowanej na pomoc diabetykom.

Na zaproszenie Pani Krystyny Michalskiej Prezes Stowarzyszenia przybyła Sekretarz Miasta Sabina Cebula, która w imieniu Burmistrza Miasta Pawła Ozgi oraz własnym pogratulowała wspaniałego pomysłu utworzenia miejsca, dającego możliwości poprawy sprawności fizycznej i samopoczucia, a także wręczyła upominek.

Spotkanie było również okazją do rozmów dotyczących prężnej działalności Koła Miejskiego w Świebodzicach. Podczas systematycznych spotkań członkowie uczestniczą w szkoleniach z zakresu diabetyki, w różnego rodzaju warsztatach, a także w organizowanych przez Panią Krystynę wyjazdach integracyjnych do muzeów, operetek, kina.

Spotkanie było tym bardziej wyjątkowe, że członkowie stowarzyszenia do samego przecięcia wstęgi nie widzieli w jakiej uroczystości biorą udział, wszystko za sprawą Pani Krystyny Michalskiej, która zrobiła wielką niespodziankę. Uroczystego przecięcia wstęgi dokonały: Sekretarz Miasta Sabina Cebula wraz z Prezes Stowarzyszenia Krystyną Michalską. Sala, która dzisiaj została otwarta będzie dostępna dla potrzebujących dwa razy w tygodniu. Sekretarz Miasta zapewniła, że dołoży wszelkich starań, aby w sali przybyło więcej sprzętu.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group