Wtorek, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 1320
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Sala już wyremontowana

Niedziela, 19 lutego 2023, 9:58
Aktualizacja: 11:59
Autor: red
Żarów: Sala już wyremontowana
Fot. UM Żarów
Uczniowie oddziału przedszkolnego ze Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Żarowie korzystają już z wyremontowanej sali lekcyjnej, która dzięki przeprowadzonym pracom remontowym, zyskała nowy wygląd.

W ramach prac, które sfinansowane zostały przez Fundację Leroy Merlin odświeżono ściany, wymieniono listwy i panele, drzwi oraz oświetlenie. Sala wyposażona została również w nowe pojemniki na zabawki, dywan, a ściany zdobią tablice korkowe i ramki na zdjęcia. Na parapetach postawione zostały rośliny w pięknych, jednolitych donicach, co również jest wsparciem przekazanym przez pracowników Fundacji Leroy Merlin.

- Projekt remontu sali i wszystkie prace, które prowadzone były w oddziale przedszkolnym w naszej szkole, zrealizowane zostały dzięki zaangażowaniu i pracy Wolontariuszy Fundacji oraz wsparciu produktowemu Leroy Merlin. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za pomoc i okazane wsparcie. Nasza szkoła zyskała piękną, funkcjonalną i nowoczesną salą dla oddziałów przedszkolnych. Dziękujemy za Państwa pomoc, życzliwość, otwarte serca, a przede wszystkim umiejętność czynienia dobra wobec innych ludzi. Nic tak nie dodaje skrzydeł, jak bezinteresowna pomoc – mówi dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Żarowie Barbara Nowak.

W podziękowaniu Wolontariuszom Fundacji Leroy Merlin dyrekcja szkoły, wspólnie z gronem pedagogicznym i dziećmi, którzy na co dzień uczą się w wyremontowanej sali lekcyjnej, przygotowali niespodziankę. Był tort, listy gratulacyjne i podziękowania od najmłodszych uczniów placówki.

- Słowa nie są w stanie wyrazić naszej wdzięczności, dlatego wspólnie z dziećmi przygotowaliśmy dla Wolontariuszy z Fundacji Leroy Merlin słodką niespodziankę. Nagraliśmy także filmik, który pokazuje wszystkie etapy realizacji remontu sali. Mam nadzieję, że będzie on miłą pamiątką. Razem podziękowaliśmy naszym wolontariuszom za poświęcony czas, ofiarowane wsparcie i mnóstwo serca, które włożyli, aby sala dla naszych przedszkolaków zmieniła swój wizerunek. Jeszcze raz kieruję serdeczne podziękowania do Wolontariuszy z Fundacji Leroy Merlin: Pawła Nowakowicza, Patryka Wojciechowskiego i Wojciecha Węglarza oraz Pań Agnieszki Bolek – prezes i Joanny Traczyk – koordynator Fundacji Leroy Merlin – dopowiada dyrektor SP Żarów Barbara Nowak.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group