Sobota, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 889
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Samorząd i biznes w dobrych relacjach

Czwartek, 22 grudnia 2016, 17:40
Aktualizacja: Piątek, 23 grudnia 2016, 11:43
Autor: red
Świebodzice: Samorząd i biznes w dobrych relacjach
Fot. UM Świebodzice
Burmistrz Świebodzic Bogdan Kożuchowicz spotkał się zi przedsiębiorcami na dorocznym spotkaniu opłatkowym.

W sali głównej Miejskiego Domu Kultury pojawiło się około 80 osób, które poprzez różne działania angażują się w życie miasta, wspierają miejskie imprezy i cykliczne akcje.

Na „opłatku” spotkali się przedstawiciele lokalnego biznesu, szefowie miejskich spółek, dyrektorzy instytucji, szkół, kierownicy jednostek. Gospodarze spotkania - burmistrz Bogdan Kożuchowicz i Przewodniczący Rady Miejskiej Łukasz Kwadrans podkreślali, jak cenią sobie dobrą współpracę samorządu i prywatnego sektora.
- Jesteście z nami od wielu lat, chciałbym zatem w tym szczególnym okresie złożyć najserdeczniejsze podziękowania, wyrazić też ogromne uznanie dla Państwa pracy i zaangażowania w to, co robicie na co dzień – podkreślał burmistrz Bogdan Kożuchowicz. – Szczególnie dziękuję tym z Państwa, którzy wspierają piękną akcję krwiodawstwa, organizowaną cyklinie przez miasto.

Burmistrz i Przewodniczący RM nie tylko dziękowali, ale i też wyrażali życzenia i nadzieję, aby dobre relacje, jakie udało się przez lata wypracować, były podtrzymywane i rozwijane. Symbolicznym dowodem uznania i wdzięczności były świąteczne upominki i gwiazdy betlejemskie.

Na uroczystej gali pojawiło się wielu zaproszonych gości, m. in. ksiądz dziekan Józef Siemasz, Zastępca Burmistrza Krystian Wołoszyn, Sekretarz Miasta Anna Żygadło, Skarbnik Miasta Luiza Gass-Sokólska, radni powiatowi i miejscy.
Spotkanie miało świąteczną oprawę artystyczną – goście wysłuchali uczniów z Gimnazjum nr 1 oraz fenomenalnej Magdy White, jazzowej wokalistki, która jeszcze tego samego wieczoru dała w MDK świetny koncert, a w repertuarze nie zabrakło świątecznych utworów.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group