Czwartek, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 934
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dobromierz: Samorządowe spotkanie noworoczne

Niedziela, 5 stycznia 2014, 14:10
Aktualizacja: 14:11
Autor: red.
Dobromierz: Samorządowe spotkanie noworoczne
Fot. UG Dobromierz
Władze gminy Dobromierz, parlamentarzyści, radni gminni i powiatowi, sołtysi, przedstawiciele jednostek organizacyjnych i przedsiębiorcy, wzięli udział w poniedziałkowym spotkaniu noworocznym, wzajemnie dziękując sobie za owocną pracę w mijającym roku i życząc wszelkiej pomyślności w nadchodzącym 2014 roku.

Z zaproszenia gospodarzy uroczystości - wójta Jerzego Ulbina i przewodniczącej rady Danuty Świerk skorzystali m.in. senator Wiesław Kilian, posłanki na Sejm RP Monika Wielichowska i Izabela Mrzygłocka, starosta świdnicki Zygmunt Worsa, nasi reprezentanci w radzie powiatu Daria Kurek i Wojciech Latuszek, komendant powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Świdnicy Tomasz Szuszwalak, radni, sołtysi, przedstawiciele rad sołeckich, pracownicy jednostek organizacyjnych oraz gminni przedsiębiorcy.

Jak podkreślił na początku spotkania wójt Jerzy Ulbin, mijający rok był pod wieloma względami trudny dla samorządów, ale mimo to z sukcesami udało się zrealizować wiele inwestycji i jest okazja do tego, by sobie wspólnie podziękować za wytężoną pracę. Działania dobromierskiego samorządu w 2013 r. zostały również przedstawione w formie prezentacji multimedialnej.

Spotkanie noworoczne było ponadto doskonałą okazją do wręczenia wieloletniemu sołtysowi Jugowej - Czesławowie Kozie, tytułu honorowego obywatela Gminy Dobromierz. To niewątpliwie dowód szczególnego uznania i wyróżnienia za zasługi na rzecz rozwoju lokalnej społeczności. Warto podkreślić, że jest to już drugi honorowy obywatel w historii naszej gminy, który oprócz statuetki, legitymacji i kwiatów, został nagrodzony gromkimi brawami ze strony zaproszonych gości.

Wójt Jerzy Ulbin i przewodnicząca rady Danuta Świerk życzyli wszystkim, by nadchodzący 2014 r. obfitował w same dobre wydarzenia, upływał w zdrowiu, szczęściu i pomyślności.

Życzenia noworoczne i podziękowania za współpracę złożyli również poseł na Sejm RP Monika Wielichowska i starosta Zygmunt Worsa.

Po wystąpieniach i życzeniach wzniesiono noworoczny toast, by następnie przy kawie i herbacie degustować wyborne ciasta i torty.

(UG Dobromierz)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group