Wtorek, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 906
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Sanatoria Dolnośląskie zapraszają!

Środa, 29 stycznia 2014, 10:33
Aktualizacja: Czwartek, 6 lutego 2014, 20:37
Autor: opr.red.
Region: Sanatoria Dolnośląskie zapraszają!
Fot. red.
SANATORIA DOLNOŚLĄSKIE Sp. z o.o. zaprasza do skorzystania z szerokiego wachlarza usług zdrowotnych. Czujesz się zmęczony, przeciążony obowiązkami i problemami – czas zadbać o swój organizm, który odpłaci ci odprężeniem, lepszym funkcjonowaniem i odnową biologiczną.

Szczawno-Zdrój, Duszniki-Zdrój, Kudowa-Zdrój, Sokołowsko oraz Rościszów – to miejsca, w których możemy zadbać o własne zdrowie, korzystając z różnorodnych możliwości, gdyż działalność szpitalna, sanatoryjna i rehabilitacyjna to tylko część z oferowanych przez Sanatoria Dolnośląskie usług.

Sanatoria zapewniają opiekę zdrowotną w warunkach stacjonarnych, realizację przewidzianych programem leczenia zabiegów z wykorzystaniem naturalnych surowców leczniczych oraz urządzeń lecznictwa uzdrowiskowego, a także edukację zdrowotną.

Świadczenia konkretnych placówek obejmują badania lekarskie, udzielenie albo zlecenie świadczeń diagnostycznych i terapeutycznych, kierowanie na konsultacje specjalistyczne, leczenie szpitalne lub uzdrowiskowe. Na terenie obiektów sanatoryjnych prowadzone są również turnusy rehabilitacyjne, które dostosowane są do indywidualnych potrzeb danej osoby.

Sanatoria Dolnośląskie to także Oddział Medycyny Paliatywnej, gdzie opieka ma na celu zapobieganie bólowi i innym objawom somatycznym oraz ich uśmierzanie, łagodzenie cierpień psychicznych, duchowych i socjalnych.

Nie zapominajmy także, że wizyta w Sanatorium może być doskonałym pomysłem na prezent. Dbajmy o siebie i o naszych najbliższych.

Tekst promocyjny

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group