Niedziela, 14 kwietnia
Imieniny: Justyny, Waleriana
Czytających: 1255
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica/REGION: Senior online

Wtorek, 30 sierpnia 2022, 9:35
Aktualizacja: 9:36
Autor: red
Świdnica/REGION: Senior online
Fot. organizatorzy
Koncepcja „Senior Online”, to pierwszy w kraju pomysł realizacji szkoleń w sieci na żywo we wszystkich jednostkach naszego województwa tego samego dnia i o jednej porze także w Komendzie Powiatowej Policji w Świdnicy. Spotkanie on–line skierowane jest głównie do seniorów, a cel jest jeden podniesienie ich świadomości z zakresu własnego bezpieczeństwa oraz zapoznawanie ze skutecznymi metodami zapobiegania negatywnym zjawiskom, takim jak oszustwa, kradzieże czy rozboje. W poniedziałek 5 września 2022 roku o godz. 9.00 odbędzie się kolejne takie spotkanie. przeprowadzi je funkcjonariusz świdnickiej komendy na serwisie youtube. wybierz ten link https://youtu.be/sf59fPdllRQ i bądź na z nami on line

Celem spotkań on-line jest przede wszystkim kontakt Policji z seniorami i uwrażliwienie społeczeństwa na sytuacje, w których osoby stają się ofiarami przestępstwa. Uświadomienie, co jest powodem takiego stanu rzeczy i wskazanie, jak można zatrzymać ten proces. Spotkania te mają na celu zapoznanie seniorów ze skutecznymi metodami zapobiegającymi negatywnym zjawiskom, takim jak oszustwa, kradzieże rozboje oraz podniesienie ich świadomości z zakresu własnego bezpieczeństwa.

Seniorzy, którzy będą mieli możliwość uczestnictwa w takim spotkaniu profilaktycznym, uzyskają m.in. informacje na temat najczęściej występujących zdarzań z ich udziałem na terenie powiatu świdnickiego. Będą mogli w każdej chwili również zadawać pytania, na które w trakcie spotkania lub po nim odpowiedzą policjanci.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z policjantami, którzy na co dzień zajmują się profilaktyką społeczną w Komendzie Powiatowej Policji w Świdnicy .

Na spotkanie zapraszamy 5 września 2022 roku o godzinie 9.00 w serwisie YouTube.

( wystarczy, że naciśniesz) możesz też przekopiować ten link :

i otworzyć go w nowym oknie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group