Środa, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 632
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Senioralia, turniej tańca i giełda staroci

Wiadomości: Świebodzice
Piątek, 5 października 2018, 9:30
Autor: red
Bogaty w wydarzenia będzie zbliżający się weekend w Świebodzicach. W sobotę odbędą się Senioralia i giełda staroci, a w niedzielę zapraszamy do kibicowania zmaganiom tancerzy w ramach Mistrzostw i Pucharu Okręgu Dolnośląskiego w tańcu.

Zaczynamy w sobotę świętem naszych drogich seniorów, którzy zapraszają do udziału w Senioraliach – będzie to już czwarta edycja Pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Bogdana Kożuchowicza.

Uroczyste otwarcie Senioraliów nastąpi o godz. 11.00 przy ratuszu.

Organizator wydarzenia, Zarząd Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Świebodzicach zaprosił 9 zespołów folklorystycznych z terenu Dolnego Śląska. Będzie wspólny korowód wokół ratusza, przejście pod pomnik Jana Pawła II, a następnie główna część wydarzenia odbędzie się w Parku Miejskim. Zapowiada się tanecznie i kolorowo.

W sobotę 6 października zapraszamy także Państwa po odbiór bezpłatnych zaproszeń na spotkania z gwiazdami w ramach 7. Festiwalu Aktorstwa Filmowego w Świebodzicach. Przypominamy, że będzie je można odbierać od godz. 15:00 w ratuszu.

W sobotę w Rynku będzie można także zakupić starocie i różności na comiesięcznej giełdzie.

A w niedzielę zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników tańca towarzyskiego do oklaskiwania i podziwiania par tanecznych, które wystartują w Mistrzostwach Okręgu Dolnośląskiego w tańcu towarzyskim, który odbędzie się w hali OSiR przy ul. Mieszka Starego 6.
Pary zaprezentują się w stylu latino i standard.

Bilety 5 zł ulgowy i 15 zł normalny. W Wydziale Promocji UM, ul. Żeromskiego 27, można odbierać bezpłatne wejściówki – zapraszamy!

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Burmistrz Miasta Bogdan Kożuchowicz.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group