Środa, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 997
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Bystrzyca Dolna: Seniorzy aktywni

Czwartek, 8 sierpnia 2019, 17:21
Aktualizacja: Piątek, 9 sierpnia 2019, 8:24
Autor: red
Bystrzyca Dolna: Seniorzy aktywni
Fot. Gmina Świdnica
Gimnastyka ciała, zajęcia ze zdrowego żywienia, spotkania z policjantami, warsztaty kulinarne to tylko część tego, co w ostatnich dniach działo się w Klubie ABC Seniora w Bystrzycy Dolnej.

Pod koniec lipca do seniorów zawitali policjanci z Posterunku Policji w Słotwinie. Tematem spotkania były różne formy przemocy, ze szczególnym uwzględnieniem wyłudzeń metodą na wnuczka.

Projekt ABC Klub Seniora otrzymał wsparcie w ramach Programu Wieloletniego "Senior+" na lata 2015-2020. Jest on kierowany do osób powyżej 60 roku życia, którzy chcą aktywnie i bezpiecznie spędzać czas oraz być ciekawymi świata.

Uczestnicy spotykają się dwa razy w tygodniu: we wtorki i środy, w godz. 14.00-19.00. Zajęcia są bezpłatne.

Nasi seniorzy nie ustają w swojej aktywności. Poznają zasady zdrowego żywienia nie tylko w teorii, ale i w praktyce. Efekt. Smalec wegański, czy zupa z cukinii to tylko jedne z ostatnich potraw, które przygotowali uczestnicy Klubu ABC Seniora. Zajęcia odbywają pod okiem koordynatorów, poznając zasady systematycznego uprawiania sportu i racjonalnego żywienia.

Na tym jednak nie koniec. Już teraz seniorzy pracują nad przygotowaniem zdrowych produktów, które planują zaprezentować podczas tegorocznych dożynek gminnych w Pszennie, na swoim stoisku.

Szczegółowych informacji dotyczących funkcjonowania Klubu ABC Seniora w Bystrzycy Dolnej udzielają pracownicy GOPS pod nr tel. 748521226 wew. 110,112. Serdecznie zapraszamy.Serdecznie zachęcamy do odwiedzin. Więcej informacji o działaniach seniorów można znaleźć na oficjalnym funpage ABC Seniora na portalu społecznościowym Facebook.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group