Wtorek, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 1307
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Stary Jaworów: Seniorzy dla Agatki

Niedziela, 30 kwietnia 2023, 9:04
Aktualizacja: 12:04
Autor: red
Stary Jaworów: Seniorzy dla Agatki
Fot. organizatorzy
Z niezwykłym dowcipem i wyczuciem opowiadają widzom różne historie. Czarują grą aktorską, barwnymi kostiumami i wielką radością życia. Na ich przedstawieniach nie sposób się nudzić. Seniorzy Świdnickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku włączają się w walkę o zdrowe serduszko Agatki Salamon i zapraszają na spektakl „Jeszcze w zielone gramy”. Przedstawienie odbędzie się w sobotę, 13 maja w Szkole Podstawowej w Starym Jaworowie. Bilety można nabyć w szkole.

Seniorzy często goszczą w Szkole Podstawowej w Starym Jaworowie. W styczniu z okazji Dnia Babci i Dziadka mogliśmy podziwiać ich w przedstawieniu „Rzepka”. Teraz postanowili włączyć się w zbiórkę środków na operację Agatki Salamon z Jaworzyny Śląskiej i 13 maja zaprezentują przedstawienie „Jeszcze w zielone gramy”. Bilety – cegiełki można nabyć w szkole w cenie minimalnej 20 złotych. Nie obowiązują limity, można kupić dowolną ilość. Każda cegiełka jest numerowana i weźmie udział w losowaniu nagród.

Podczas spektaklu przewidziane są również licytacje na rzecz Agatki, między innymi: vouchery do salonów kosmetycznych, wejściówki do restauracji, sesje zdjęciowe, masaże, zabiegi relaksacyjne, serwis roweru, nocleg w hotelu Fado, nocleg w hotelu z basenem w Karpaczu i wiele innych.

Od godziny 16.00 będzie czynna także kawiarenka, w której będzie można zakupić ciasta i rękodzieło.

Agatka urodziła się 6 września 2019 roku z wrodzoną wadą serca, która prowadzi do jego niewydolności. Dziewczynka ma jednak szansę na wyleczenie. Klinika w Bostonie podejmie się dwuetapowej operacji, dzięki której przywrócone zostaną prawidłowe połączenia komorowo–przedsionkowe. - Nie mamy dużo czasu. Agatka skończyła 3 latka i ze względu na specyfikę wady jest to ostateczny moment na poddanie się operacji, która została wyceniona na ponad 1 700 tys. złotych, co przekracza nasze możliwości finansowe. Tylko dzięki Waszej pomocy, Agatka ma szansę, by cieszyć się długim życiem w zdrowiu. Dla rodziców nie ma nic gorszego niż bezsilność i patrzenie jak choroba dziecka odbiera radość życia, a życie z taką wadą serca to tykająca bomba. Z każdym dniem serduszko Agatki słabnie. Zdajemy sobie sprawę, że prosimy o wiele, jednak każda wpłata przybliża nas do celu i spokojnego bezpiecznego życia dla Agatki. Za okazaną pomoc z całego serca serdecznie dziękujemy – apelują rodzice, Ola i Patryk.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group