Poniedziałek, 17 czerwca
Imieniny: Alberta, Laury
Czytających: 693
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Seniorzy stworzą zespół muzyczny

Czwartek, 23 maja 2024, 13:19
Autor: red
Świdnica: Seniorzy stworzą zespół muzyczny
Fot. organizatorzy
Ponad 10 osób (grających m.in. na perkusji, gitarze, gitarze basowej, akordeonie, pianinie) zgłosiło się już do udziału w "Manufakturze zespołów" – cyklu warsztatów Świdnickiego Ośrodka Kultury dla muzykalnych seniorów. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w piątek w Klubie Bolko ŚOK.

Zajęcia poprowadzi Zdzisław Christ – akordeonista, klawiszowiec, absolwent kierunku "muzyka" na Uniwersytecie Śląskim oraz Akademii Muzycznej w Warszawie. Wieloletni pedagog, nauczyciel przedmiotów muzycznych w Studium Nauczycielskim w Świdnicy.

Uczestnicy będą zdobywać umiejętności w zakresie komunikacji i współpracy w zespole, przygotowania do występów, podstaw techniki estradowej a przede wszystkim poznają innych instrumentalistów i muzyków, z którymi będą mogli wymieniać doświadczenia i zacieśniać muzyczne więzi i znajomości.

Jeszcze do końca czwartku można zgłosić chęć udziału w spotkaniu organizacyjnym. Szczegóły na stronie Świdnickiego Ośrodka Kultury: https://sok.com.pl/wydarzenie/manufaktura-zespolow-szukamy-muzykalnych-seniorow/

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group