Wtorek, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 913
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Seniorzy świętowali

Piątek, 25 października 2019, 17:53
Autor: red
Żarów: Seniorzy świętowali
Fot. UM Żarów
Corocznym zwyczajem, zarząd Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Żarowie zaprosił swoich członków na spotkanie z okazji Dnia Seniora.

Spotkanie, które odbyło się w sobotę, 12 października było okazją do wspólnej integracji, ale przede wszystkim dobrej zabawy. Życzenia seniorom składał burmistrz Leszek Michalak, życząc spełnienia wszystkich marzeń i realizacji kolejnych planów.

– Nie można cofnąć minionych lat, ale można sprawić, aby kolejne były pełne szczęścia. I takiego szczęścia, zdrowia, pogody ducha, długich lat życia wypełnionych radością, szacunkiem i miłością najbliższych Państwu życzę. Wasza energia, zapał i aktywność zaraża nas na co dzień, za co bardzo dziękujemy – mówił burmistrz Leszek Michalak.

Podczas spotkania prezes żarowskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów Danuta Kwiatkowska oraz burmistrz Leszek Michalak wręczyli wyróżnienie za długoletnią przynależność do związku, okazywaną pomoc oraz zaangażowanie emerytom. Wyróżnienia otrzymali Adamina Dawlewicz, Gabriel Stec oraz Władysław Dybel. Seniorzy minutą ciszy uczcili także niedawno zmarłego kolegę Jerzego Lewicza.

Później przyszedł czas na wspólną zabawę. Na stołach nie brakowało różnych słodkości przygotowanych przez panie ze Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów. Impreza została dofinansowana ze środków budżetu gminy Żarów.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group