Niedziela, 16 czerwca
Imieniny: Anety, Justyny
Czytających: 1386
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Seniorzy z dziećmi

Wtorek, 25 sierpnia 2020, 17:56
Autor: red
Świdnica: Seniorzy z dziećmi
Fot. UM Świdnica
Kolejna wycieczka dla świdnickich seniorów i dzieci.

Zapraszamy świdnickich seniorów (w wieku 60+) wraz z dziećmi (w wieku od 7 do 14 lat) będącymi pod ich opieką do bezpłatnego uczestnictwa w wycieczce do Czeskiej Skalicy, gdzie wspólnie z seniorami i juniorami z Kędzierzyna-Koźla, Kłodzka, Czeskiej Skalicy, Nachodu i Hronova będą mogli uczestniczyć w spotkaniu integracyjnym. Wyjazd zaplanowano na sobotę, 5 września. Organizowany jest on w ramach projektu „Transgraniczna integracja międzypokoleniowa” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Programu Współpracy Transgranicznej 2014 - 2020 Interreg V-A Republika Czeska – Polska.

Zapisy już od środy, 26 sierpnia, prowadzić będzie Regionalna Informacja Turystyczna i Kulturalna w Świdnicy (Rynek 39-40). Organizator gwarantuje bezpłatny przejazd, ubezpieczenie oraz obiad.

W dniach od 26 do 29 sierpnia zapisywać się mogą tylko seniorzy wraz z dziećmi nad którymi będą sprawować opiekę. W przypadku wolnych miejsc prowadzone będą zapisy samych seniorów chcących wziąć udział w wydarzeniu.

Niezbędne dane do ubezpieczenia i kontaktu:
• imię i nazwisko,
• adres zameldowania,
• PESEL,
• nr telefonu.

Wyjazd - 5 września o godzinie 7:30 z ul. Nauczycielskiej w Świdnicy. Przewidywany powrót do Świdnicy o godzinie 19:00. W programie zwiedzanie oraz warsztaty artystyczne w Muzeum Bożeny Nemcovej. Liczba miejsc jest ograniczona - w wyjeździe może uczestniczyć 45 osób – decyduje więc kolejność zgłoszeń.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group