Poniedziałek, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 541
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Seniorzy z Olszan balowali

Wiadomości: Olszany
Niedziela, 23 października 2016, 13:49
Autor: red
Fot. UM Strzegom
Na kolejny "Bal Seniora" w Olszanach, zorganizowany przez zespół "Olszaniacy" pod kierownictwem Zofii Cholewy, przybyło do świetlicy wiejskiej ponad 80 osób.

Wśród gości byli m. in.: Wiesław Witkowski - zastępca burmistrza Strzegomia oraz Stanisława Górska - radna i sołtys Olszan.

Atrakcją wieczoru był recital Józefa Kuźmy ze Strzegomia i Anety Sypko z Piekar. Śpiewając osobno i w duecie, stworzyli niepowtarzalny i romantyczny nastrój."Olszaniacy" swój występ poprowadzili z temperamentem. Wystąpiły recytatorki: Helena Sołowij i Małgorzata Nowak. Były też pieśni m. in.: "Mój dom", "Maryś, Maryś" czy ostatni przebój "Milion róż".

Elżbieta Pienio z SCK, niezmordowana animatorka konkursów i zabaw, zadbała o ich oryginalność. Najwięcej emocji wzbudził konkurs na wykonanie stroju balowego z bibuły przez dwóch mężczyzn - dla pani niezwiązanej z nimi uczuciowo. Panowie byli bardzo kreatywni i pomysłowi, a stroje wytrzymały próbę tańca. Tańce w różnych rytmach, w parach i osobno, w kółkach, kółeczkach i wężach porwały balowiczów, a radosna atmosfera udzieliła się wszystkim.

Kuchnia - pod wodzą Marii Kotaby - serwowała wyśmienite dania dla pokrzepienia. Goście wychodzili radośni i zadowoleni, zapewniając organizatorów, że za rok przyjdą ponownie na "Bal Seniora". Organizatorzy uhonorowali kwiatami kilkoro najstarszych uczestników. Najstarsza była Antonina Nagięć, która nie opuściła ani jednego "Balu Seniora".

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group