Sobota, 20 kwietnia
Imieniny: Agnieszki, Czesława
Czytających: 1912
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Seniorzy z wigorem

Poniedziałek, 31 lipca 2023, 9:05
Aktualizacja: 11:06
Autor: red
Żarów: Seniorzy z wigorem
Fot. UM Żarów
Siły i wigoru mógłby pozazdrościć im nie jeden z nas. Członkowie żarowskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów chętnie integrują się w swoim towarzystwie.

Organizują wycieczki, wspólne ogniska i biesiadowanie przy muzyce, a także biorą udział w wielu ważnych projektach i warsztatach. Podczas spotkań wymieniają się doświadczeniami, przekazują wiedzę i umiejętności, integrują, a przede wszystkim wspólnie spędzają czas.

- Ostatnio zorganizowaliśmy dla naszych uczestników wycieczkę do Sulistrowiczek, gdzie wspólnie zwiedzaliśmy drewniany kościół i uczestniczyliśmy w integracyjnej imprezie, która zakończyła się ogniskiem. Wycieczka została sfinansowana przez zarząd związku. Równie ciekawym wydarzeniem była wspólna wycieczka do Śmiałowic, miejsca zamieszkania członka naszego koła. Na miejscu oprócz wspaniałej i wesołej atmosfery przy dźwiękach akordeonu śpiewano jak zwykle wesołe piosenki biesiadne oraz degustowano różnego rodzaju smakołyki z grilla. Występowaliśmy także dla pensjonariuszy Domu Opieki Społecznej „Żarmed” w Żarowie. Koncert trwał dwie godziny w bardzo przyjaznej i wesołej atmosferze. Pensjonariusze również brali aktywny udział w tym koncercie – mówi Stanisław Wójciuk ze Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów w Żarowie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group