Wtorek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 954
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Senyor Rici zaśpiewali dla pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej

Czwartek, 25 października 2018, 7:35
Autor: red
Żarów: Senyor Rici zaśpiewali dla pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej
Fot. UM Żarów
W ramach Ogólnopolskich Dni Seniora członkowie z żarowskiego chóru Senyor Rici pod batutą Ryszarda Fidlera ze swoim występem artystycznym zaprezentowali się przed pensjonariuszami Domu Pomocy Społecznej w Borzygniewie.

Wspólnie z seniorami zaśpiewała także Weronika Niedźwiecka z klasy wokalnej Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.
- Rozpoczęliśmy koncert od szlagierów "Hej górol jo se górol" i "Szła dzieweczka". Ze wzruszającą piosenką dotyczącą problematyki związanej z ludzkimi nałogami wystąpiła także Weronika Niedźwiecka. Koncert przebiegał pod nazwą "Słowa na kwiaty zamieniać chcę". Jak zwykle te przyjemne chwile, spędzone przy tematach, góralskich, cygańskich oraz biesiadnych dały chwilę radości i wytchnienia. Po raz kolejny nasz zespół udowodnił, że wiek senioralny nie musi być tylko jesienią życia. W koncercie usłyszeliśmy utwory: "Oj zagraj mi muzyczko", "Bando, bando", "Leci sarna" czy też "Dzieci Pireusu". Po koncercie zespół razem z pensjonariuszami podzielił się swoimi wrażeniami przy kawie, herbacie i ciastach - mówi Ryszard Fidler z żarowskiego chóru Senyor Rici.

Niebawem żarowski chór Senyor Rici znów zaprezentuje swoje wokalne talenty podczas andrzejek organizowanych przez Dom Pomocy Społecznej w Borzygniewie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group