Sobota, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdaleny
Czytających: 1128
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Seria koncertów

Czwartek, 3 września 2020, 7:31
Autor: red
Świdnica: Seria koncertów
Fot. organizatorzy
Świdnicki Ośrodek Kultury z serią wrześniowych koncertów.

5 zespołów weźmie udział w serii 3 koncertów, które odbędą się we wrześniu w sali teatralnej ŚOK. Usłyszymy rock, pop, country, blues i dark etno a wszystko w wykonaniu lokalnych muzyków.

Podczas pierwszego wydarzenia, które odbędzie się 12 września, na scenie ŚOK wystąpią reprezentanci Strzegomia: Ślad (country/blues) oraz Oya (rock'n'roll). Ci pierwsi należą do najaktywniejszych zespołów powiatu świdnickiego, który reprezentowali w tym roku m.in. na Pikniku Country w Mrągowie, gdzie zdobyli nagrodę w kategorii "piosenka drogi". Muzyków drugiej grupy wielu słuchaczy kojarzy z zespołu Białe Drzewa, ale ze zmienioną nazwą i składem po raz pierwszy zaprezentują m.in. materiał z nadchodzącej ep'ki.
https://sok.com.pl/wydarzenie/truskawka-slad-oya-country-blues-rocknroll/

19 września w ramach Świdnickich Recenzji Muzycznych zobaczymy duet Berkanan (dark etno), który zapowiada udział gości. Muzycy znani z takich zespołów jak Tantua, Srednusha czy solowej działalności na polu muzyki ilustracyjnej, tworzą wspólnie oryginalne brzmienia łączące tradycyjne instrumenty i współczesną elektronikę. Ich zeszłoroczny koncert w Bolko publiczność wypełniła po brzegi i również teraz można spodziewać się dużego zainteresowania.
https://sok.com.pl/wydarzenie/recenzje-muzyczne-berkanan-dark-etno/

Na zakończenie wrześniowych koncertów spotkamy się z zespołami, których planowane wiosną występy nie doszły do skutku. Luna Park i FanKlub mają też wiele innych punktów wspólnych: grają pop/funk, za ich mikrofonami stoją wokalistki, zmieniały w tym roku basistów a nagrane przez nich w ramach "setki w teatrze" teledyski noszą tytuły "Miasto" i "Światła miasta" (Sprawdźcie tutaj: https://sok.com.pl/setka/). Spotkamy się z nimi w sobotę 26 września: https://sok.com.pl/wydarzenie/truskawka-luna-park-fanklub-pop-funk/

Wszystkie koncerty odbędą się w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury (Rynek 43) zgodnie z obowiązującymi procedurami bezpieczeństwa, dostępnymi na stronie ŚOK. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc zapraszamy do wcześniejszego zakupu biletów (po 10 zł) na stronie: https://bilety.sok.com.pl/

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group