Sobota, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdaleny
Czytających: 1121
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Sesja w Świdnicy

Wtorek, 27 kwietnia 2021, 15:27
Autor: red
Świdnica: Sesja w Świdnicy
Fot. UM Świdnica
XXVIII sesja Rady Miejskiej w Świdnicy w trybie zdalnym.

W piątek, 30 kwietnia o godz. 10.00 rozpocznie się XXVIII sesja Rady Miejskiej w Świdnicy. Odbędzie się ona w trybie zdalnym. Radni rozpatrywać będą 9 projektów uchwał.

Na początku sesji odbędzie się ślubowanie radnej Violetty Wiercińskiej. Następnie Komendant Powiatowy Policji w Świdnicy oraz Komendant Straży Miejskiej w Świdnicy przedstawią stan bezpieczeństwa publicznego w 2020 roku na terenie miasta i zamierzenia planowane do realizacji na najbliższe lata. Stan zabezpieczenia przeciwpożarowego i poziomu ochrony przed zagrożeniami lokalnymi w 2020 roku oraz zamierzenia planowane do realizacji na najbliższe lata omówią Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Świdnicy i Komendant Ochotniczej Straży Pożarnej w Świdnicy.

W porządku obrad znalazły się m.in. uchwały w sprawie: w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru Świdnicy - ul. Towarowa – Składowa; w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie porozumień z Państwowym Gospodarstwem Wodnym Wody Polskie na wykonywanie zadań z zakresu utrzymania wód stanowiących własność Skarbu Państwa i ponoszenie kosztów utrzymania tych wód w 2021 roku.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group