Poniedziałek, 17 czerwca
Imieniny: Alberta, Laury
Czytających: 762
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Sesja w Świdnicy

Czwartek, 21 kwietnia 2022, 17:15
Autor: red
Świdnica: Sesja w Świdnicy
Fot. UM Świdnica
W piątek, 22 kwietnia o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Świdnicy rozpocznie się XL sesja Rady Miejskiej w Świdnicy.

Wręczona zostanie Odznaka Honorowa „Zasłużony dla Województwa Dolnośląskiego”, przyznana przez Sejmik Dolnośląski wieloletniemu samorządowcowi Świdnicy na wniosek Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kasprowicza w Świdnicy. Następnie medale „PRO BONO POLONIAE”, PRO PATRIA” odbiorą osoby zasłużone dla Związku Sybiraków, odznaczone przez Ministra ds. Kombatantów i Osób Represjonowanych na wniosek Zarządu Koła Sybiraków w Świdnicy.

Komendant Powiatowy Policji w Świdnicy oraz Komendant Straży Miejskiej przedstawią informacje dotyczące stanu bezpieczeństwa publicznego w 2021 roku na terenie miasta oraz zamierzenia planowane do realizacji na najbliższe lata. Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Świdnicy oraz Komendanta Ochotniczej Straży Pożarnej w Świdnicy omówią stan zabezpieczenia przeciwpożarowego oraz poziomu ochrony przed zagrożeniami lokalnymi w 2021 roku na terenie miasta, a także zamierzenia planowane do realizacji na najbliższe lata.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group