Sobota, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 895
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Poznań: Sezon wycieczek zawodoznawczych w „Mechaniku” rozpoczęty

Wtorek, 9 kwietnia 2013, 9:08
Autor: red.
Poznań: Sezon wycieczek zawodoznawczych w „Mechaniku” rozpoczęty
Fot. użyczone
Trzystu uczniów branży: mechanicznej, samochodowej, informatycznej i logistyczno–spedycyjnej w okresie marzec–czerwiec weźmie udział w krajowych i zagranicznych wycieczkach w ramach projektu „Modernizacja Kształcenia Zawodowego na Dolnym Śląsku II”

- Dzięki temu projektowi wielu uczniów naszej szkoły zobaczy niesamowite wystawy, targi i przedsiębiorstwa, co niezwykle przyczyni się do wzbogacenia ich wiedzy zawodoznawczej oraz podniesie motywację do nauki i poznawania tajników swojego przyszłego zawodu. Młodzież niezwykle ceni takie wyjazdy i bardzo chętnie bierze w nich udział. Różnorodność oferty wyjazdowej jest tak duża, że niemal każdy znajdzie coś dla siebie, a fundusze projektowe pozwalają na liczny udział uczniów w projekcie - mówi Małgorzata Kurzawa, rzecznik prasowy ZSM.

Odbyły się już wyjazdy:

9 marca - Międzynarodowe Targi Informatyczne CeBIT w Hanowerze: to jedno z największych spotkań przedstawicieli sektora informatycznego, teleinformatycznego
i gospodarki cyfrowej na świecie.

5 kwietnia Międzynarodowe Targi Poznańskie – "Motor Show" - największe Targi Motoryzacyjne w Polsce: najnowsze luksusowe samochody, piękne i potężne motocykle, fantastyczne kampery i niesamowite szybowce.

Kwiecień:
Targi Transportu, Spedycji i Logistyki Silesia TSL Expo w Sosnowcu - to niezwykłe wydarzenie dla miłośników branży transportu szynowego i drogowego, a także logistyki
i magazynowania – miedzy innymi:
-Salon infrastruktury kolejowej
-Salon logistyki, magazynowania i transportu

Elektrownia „Turów” - jest to obecnie najnowocześniejszy, spełniający wszystkie wymogi w zakresie parametrów ekologicznych Unii Europejskiej zakład produkujący energię elektryczną, położony u styku trzech granic Polski, Czech i Niemiec, dający gwarancje bezpieczeństwa energetycznego dla Dolnego Śląska.

Maj:
Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi, Wyposażenia i Technologii w Nitrze na Słowacji -
to jedne z najważniejszych targów przemysłowych w Europie Środkowej prezentujące wszystkie kluczowe obszary przemysłu maszynowego i elektrotechnicznego, w tym: technologię pomiaru, automatykę, układy sterowania i regulacji.

Leszczyńska Fabryka Pomp - LFP jest krajowym liderem w produkcji pomp i systemów pompowych oraz jednym
z najnowocześniejszych producentów komponentów żeliwnych na świecie. Swój potencjał opiera na sile swojej marki oraz na stosowaniu najnowocześniejszych standardów i technologii.

Zakłady VOLVO we Wrocławiu - Centrum przemysłowe produkcji autobusów, fabryka koparkoładowarek, Volvo Logistics - projektowanie, utrzymywanie i rozwój systemów logistycznych dla przemysłu motoryzacyjnego.

Czerwiec:
Międzynarodowe Targi Poznańskie – "ITM" - ITM Polska to pełny przegląd marek i nowoczesnych technologii z całego świata. Osiem salonów branżowych to doskonała platforma prezentacji oferty prawie tysiąca wystawców i firm reprezentowanych z 30 krajów, między innymi:
Salon Hydrauliki, Pneumatyki i Napędów,
Salon Obrabiarek i Narzędzi,
Salon Technologii Obróbki Powierzchni,
Salon Spawalnictwa,
Salon Logistyki, Transportu i Spedycji.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group