Poniedziałek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 603
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Show Dance na medal

Wiadomości: Świdnica
Niedziela, 9 grudnia 2012, 1:17
Aktualizacja: 1:17
Autor: red.
Fot. użyczone
Niedzielny turniej zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w ramach XX Jubileuszowego Świdnickiego Festiwalu tańca był doskonałym pokazem zespołów, które tańczyły Free Style, Show Dance i inne formy tańca. Z całą pewności energii na parkiecie nie zabrakło.

Do turnieju zgłosiło się 300 tancerzy z 30 formacji dziecięcych i młodzieżowych. Kolorowe stroje, uśmiechnięte twarze i znakomite choreografie sprawiły, że hala sportowa przy ulicy Galla Anonima na Osiedlu Zawiszów była przepełniona widownią.
Jury po obejrzeniu wszystkich prezentacji w różnych kategoriach wiekowych i formach tańca postanowiło nagrodzić i wyróżnić następujące zespoły:

W kategorii FREESTYLU wzięło udział 14 zespołów

Kategoria wiekowa 8-11 lat:

Nagrodzeni:
1. STEPUSIE - Teatr Tańca Step Wrocław
2. CHILLINKI - CORDEX Wałbrzych

Wyróżnieni:
1. HOP TEAM- Studio Artystyczne Katharsis Świdnica
2. ISKIERKI- MDK Świdnica

Kategoria wiekowa 12- 15 lat:
Nagrodzeni:
1. MAŁY STEP - Teatr Tańca Step Wrocław
Wyróżnieni:
1. AQUA - Wałbrzyski Ośrodek Kultury
2. DANCE SPOT - Renesans Świdnica

Kategoria wiekowa powyżej 15 lat:
Nagrodzeni:
1. GAND THE FUNK - Miejski Ośrodek Kultury Świebodzice
2. CORDEX Wałbrzych

Wyróżnieni:
1. UNDERBREAK TRANCE - Miejski Dom Kultury Wrocław Śródmieście

W kategorii SHOW DANCE wzięło udział 10 zespołów.

Kategoria wiekowa do 7 lat:
Nagrodzeni:
1. KORALIKI - MDK Świdnica
2. STEPUSIĄTKA - Teatr Tańca Step Wrocław

W kategorii wiekowej 8-11 lat:
Nagrodzeni:
1. KORALIKI - MDK Świdnica
2. SEKOND MŁODSZY - MDK Świdnica
3. SMILE - Strzegomskie Centrum Kultury

W kategorii wiekowej 12 - 15 lat:
Nagrodzeni:
1. TOP DANCE 2 - Gminne Centrum Kultury i Sportu Kobierzyce
2. DUET - Miejsko-gminny Ośrodek Kultury w Raszkowie.

Wyróżnieni:
1. LET'S GO - Wałbrzyski Ośrodek Kultury

W kategorii wiekowej powyżej 15 lat:

1. TOP DANCE - Gminne Centrum Kultury i Sportu Kobierzyce

W kategorii INNE FORMY TAŃCA wzięło udział 9 zespołów

W kategorii wiekowej do 7 lat:
Nagrodzeni:
1. MAŁE ISKIERKI - MDK Świdnica

W kategorii wiekowej 12 - 15 lat:
Wyróżnieni:
1.ASPEKT - MDK Świdnica
2. ETIUDA - MDK Bolesławiec
3. Grupa baletowa ANGELS - Studio Artystyczne Katharsis Świdnica

W kategorii wiekowej powyżej 15 lat:
Nagrodzeni:
1. STEP - Teatr Tańca Step Wrocław
2. FLESZ - MCK Legnica

Wyróżnieni:
1.MODUS - MDK Bolesławiec
2. ALTERNATYWA - Ośrodek Kultury i Sportu z Leśnej

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group