Czytających: 1762

II-liga siatkarek: Siatkarki MKS–u nie sprostały zespołowi z Jaworzna

Sobota, 27 października 2012, 17:20
Aktualizacja: 17:21
Wałczące na II–ligowych parkietach siatkarki MKS–u Świdnica po słabszym występie przegrały 1:3 z MCKiS Cargo Jaworzno.

Rozpoczęło się bardzo dobrze, bo od pewnego zwycięstwa w pierwszym secie. Podopieczne Krzysztofa Leszczyńskiego rozbiły rywalki do 14. Druga partia była niezwykle zacięta, obie ekipy grały punkt za punkt, niestety w końcówce więcej zimnej krwi zachowały zawodniczki ze Śląska i wygrały 25:22. Decydująca dla losów meczu była trzecia partia. Nasz siatkarki prowadziły już różnicą siedmiu punktów (12:5), w pewnym momencie jednak zupełnie stanęły i przegrały tą odsłonę do 20. Ostatni set też padł łupem przeciwniczek, tym razem 25:22. MCKiS wygrał ostatecznie za 3 punkty – 3:1.

MKS Świdnica – MCKiS Cargo Jaworzno 1:3 (25:14, 22:25, 20:25, 22:25)

MKS: Małodobra, Krusiewicz, Lizner, Bernaciak, Sobolewska, Gancarz, Szczurek oraz Gabryańczyk