Niedziela, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 944
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Siłownia – większa i wygodniejsza

Sobota, 8 grudnia 2012, 1:17
Aktualizacja: 1:18
Autor: red.
Świebodzice: Siłownia – większa i wygodniejsza
Fot. użyczone
Po dwóch miesiącach intensywnych prac zakończył się remont siłowni w hali sportowo–widowiskowej w Świebodzicach. Ten popularny obiekt został powiększony i uzupełniony o dodatkowe urządzenia, co szczególnie ucieszyło miłośników muskulatury i dobrej kondycji.

Siłownia jest obecnie większa o prawie o 60 m2. Dodatkowa przestrzeń podniesie komfort i swobodę ćwiczących. Umożliwiła także doposażenie siłowni w nowy sprzęt: dwie bieżnie elektryczne, dwie maszyny do ćwiczenia mięśnia najszerszego grzbietu, maszyny do trenowania mięśni brzucha, czworogłowych ud, dwugłowego ramienia i bicepsu oraz ławka do trenowania łydki siedząc. Bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania zapewni stojak na sztangielki i hantle, które będą teraz estetycznie poukładane.

Przy okazji prac wykonano także dodatkowe naprawy - dach i rynnę, które w czasie intensywnych opadów nie odbierały nadmiaru wody powodując zalewanie siłowni, wymieniono kanały wentylacyjne i zmodernizowano instalację elektryczną.

Podłoga została wyłożona specjalistyczną wykładziną, pomalowano ściany, wymieniono oświetlenie i zainstalowano oświetlenie awaryjne.

Modernizacja siłowni wraz z doposażeniem kosztowała Ośrodek Sportu i Rekreacji ponad 200 tys. zł.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group