Środa, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 556
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: Skąd przybyli przodkowie?

Środa, 25 listopada 2020, 7:34
Autor: red
Jaworzyna Śląska: Skąd przybyli przodkowie?
Fot. organizatorzy
Zapraszamy Państwa do wypełnienia ankiety, dotyczącej migracji ludności do Gminy Jaworzyna Śląska w okresie od 1945 do 1955 r. W ramach projektu „Dawno temu w Jaworzynie” chcemy stworzyć wirtualną mapę, dzięki której wszyscy będziemy mogli poznać kierunki, z jakich nasi dziadkowie, babcie, rodzice przybyli na Ziemie Odzyskane.

Zebrane od Państwa dane zostaną udostępnione przez nas na stronie projektu nieodpłatnie dla wszystkich zainteresowanych. Być może pomogą komuś odnaleźć zaginioną rodzinę, pozwolą przywrócić stare kontakty lub utraconą znajomość. Przede wszystkim będą dowodem burzliwych dziejów, w których przyszło żyć naszym rodzinom po II wojnie światowej.

Dzięki Państwa pomocy będziemy mogli stworzyć wspaniałą pamiątkę nie tylko dla nas, ale też dla przyszłych pokoleń Gminy Jaworzyna Śląska.

Ankieta dotyczy wyłącznie osób, które w latach 1945-55 przybyły do Gminy Jaworzyna Śląska. Prosimy o uważne zapoznanie się z podanymi pytaniami i podpowiedziami. Podanie części danych jest obowiązkowe. Prosimy o to, aby ankietę wypełniali wyłącznie pełnoletni użytkownicy, gdyż podane dane wymagają odpowiednich zgód na ich przetwarzanie. Po wypełnieniu ankiety otrzymają Państwo na podany adres e-mail potwierdzenie i kopię danych. Możliwe jest wypełnienie ankiety wielokrotnie, jednak prosimy o korzystanie z tej możliwości jedynie w przypadku, kiedy Państwa dziadek lub babcia (lub inny członek rodziny) przybyli do Gminy Jaworzyna Śląska z różnych miejsc.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania w sprawie ankiety, jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem e-mail: kontakt@sokibp.pl

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group