• Niedziela, 20 października 2019
  • Godz. 0:42
  • Imieniny: Ireny, Kleopatry
  • Czytających: 734
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Skałki wciąż w gazie – wyniki i tabele klas A i B

Wiadomości: klasa A i B
Poniedziałek, 22 października 2012, 17:19
Aktualizacja: 17:19
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Jedenasty mecz i jedenaste zwycięstwo występujących w grupie II klasy A Skałek Stolec. Bilans bramkowy zespołu to jak na razie 48 strzelonych i zaledwie 3 stracone bramki.

11. kolejka grupy I klasy A
Skalnik Czarny Bór - Biały Orzeł Mieroszów 3:1
Wenus Nowice - Gwarek Wałbrzych 0:4
Zieloni Mrowiny - Sudety Dziećmorowice 2:3
Włókniarz Głuszyca - Victoria II Świebodzice 7:1
Granit Roztoka - Zdrój Jedlina Zdrój 2:0
Rawa Boleścin - Nysa Kłaczyna 3:2
Zagłębie Wałbrzych - Cukrownik Pszenno 1:3
Górnik Boguszów-Gorce - Czarni Wałbrzych 3:0

Tabela grupy I klasy A
1. Cukrownik---------11 – 28 – 37:14

2. Skalnik-------------11 – 25 – 19:9
3. Gwarek-------------11 – 21 – 27:14
4. Czarni--------------11 – 20 – 25:26
5. Granit--------------11 – 20 – 27:20
6. Włókniarz---------11 – 19 – 30:16
7. Sudety-------------11 – 19 – 27:18
8. Rawa---------------11 – 16 – 29:31
9. Górnik-------------11 – 16 – 18:14
10. Biały Orzeł-------11 – 14 – 15:20
11. Zdrój--------------11 – 13 – 17:16
12. Zieloni-------------11 – 12 – 21:26
13. Nysa---------------11 – 11 – 17:31
14. Victoria II---------11 – 7 – 12:32
15. Wenus------------11 – 6 – 16:32
16. Zagłębie----------11 – 2 – 8:25

11. kolejka grupy II klasy A
Zieloni Łagiewniki - Ślęża Ciepłowody 6:0
Skałki Stolec - Błękitni Owiesno 2:0
Sparta Ziębice - Niemczanka Niemcza 3:0
Polonia Ząbkowice Śląskie - Boxmet Piskorzów 5:1
Czarni Sieniawka - Błękitni Niedźwiedź 3:1
Delta Słupice - Zgoda Grodziszcze 2:2
Orzeł Mąkolno - Koliber Uciechów 3:2
Wieża Rudnica - Lechia II Dzierżoniów 1:6

Tabela grupy II klasy A
1. Skałki------------11 – 33 – 48:3

2. Sparta------------11 – 27 – 49:12
3. Polonia-----------11 – 24 – 35:12
4. Lechia II---------11 – 21 – 48:27
5. Zieloni------------11 – 18 – 28:24
6. Niemczanka-----11 – 17 – 30:16
7. Zgoda------------11 – 15 – 24:19
8. Koliber-----------11 – 14 – 22:20
9. Błękitni O--------11 – 13 – 16:26
10. Orzeł------------11 – 13 – 18:42
11. Ślęża-------------11 – 12 – 15:26
12. Czarni-----------11 – 12 – 12:25
13. Delta------------11 – 11 – 23:35
14. Boxmet----------11 – 11 – 10:30
15. Wieża------------11 – 7 – 12:42
16. Błękitni N-------11 – 3 – 14:45

11. kolejka świdnickiej grupy I klasy B
Spółdzielca Marcinowice - Zryw Łażany 5:0
LKS Piotrowice Świdnickie - Błyskawica Kalno 1:4
Herbapol Stanowice - Grom Panków 6:1
Orzeł Witoszów - Wodospad Zastruże 2:2
Wierzbianka Wierzbna - Płomień Dobromierz 5:0
LKS Wiśniowa - Tęcza Bolesławice 2:3
Granit Rogoźnica - Unia Jaroszów 2:8
WKS Goczałków - Błękitni Słotwina 3:0

Tabela świdnickiej grupy I klasy B
1. Tęcza------------11 – 29 – 36:16

2. Unia--------------11 – 25 – 41:11
3. WKS-------------11 – 25 – 39:14
4. Wierzbianka-----11 – 21 – 31:21
5. Błękitni----------11 – 21 – 27:19
6. Herbapol--------11 – 19 – 31:21
7. Spółdzielca------11 – 18 – 30:23
8. LKS W-----------11 – 16 – 29:24
9. Błyskawica------11 – 15 – 29:25
10. Zryw-------------11 – 14 – 22:23
11. Płomień--------11 – 13 – 26:26
12. Orzeł------------11 – 11 – 18:23
13. Wodospad-----11 – 10 – 10:35
14. Grom-----------11 – 7 – 9:33
15. Granit----------11 – 4 – 26:58
16. LKS PŚ---------11 – 3 – 9:41

11. kolejka świdnickiej grupy II klasy B
Ślężanka Tąpadła - Piast Jaźwina 0:5
Gryf Burkatów - Dąb Mościsko 3:1
Orzeł Przerzeczyn Zdrój - Płomień Makowice 0:2
Orzeł Piława Dolna - LKS Dobrocin 6:1
Sparta Oleszna - Zryw Gola Świdnicka 0:2
Sparta Ostroszowice - LKS Gilów 2:0
LKS II Bystrzyca Górna - Victoria Tuszyn 0:4
Kłos Lutomia - Klubokawiarnia Roztocznik 0:6

Tabela świdnickiej grupy II klasy B
1. Zryw---------------11 – 31 – 44:2

2. Klubokawiarnia---11 – 30 – 49:12
3. Orzeł PD-----------11 – 27 – 46:14
4. Płomień------------11 – 27 – 46:22
5. Victoria------------11 – 25 – 33:11
6. Sparta Ostr.-------11 – 19 – 21:25
7. LKS II--------------11 – 17 – 31:25
8. Dąb----------------11 – 15 – 31:32
9. Sparta Ol.----------11 – 14 – 28:26
10. Gryf---------------11 – 13 – 21:30
11. Ślężanka----------11 – 13 – 25:40
12. Piast---------------11 – 12 – 18:33
13. LKS G.------------11 – 7 – 19:33
14. Orzeł PZ----------11 – 4 – 7:47
15. LKS D.------------11 – 4 – 14:45
16. Kłos---------------11 – 0 – 6:45

8. kolejka wałbrzyskiej klasy B
Płomyk Borówno - Iskra Witków Śląski 1:4
Joker Jaczków - Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 4:4
Podgórze Wałbrzych - Grodno Zagórze Śląskie 8:1
Unia Bogaczewice - Berit Głuszyca 2:0
KS Walim - Zieloni Mokrzeszów 6:2
Pauzowała Husaria Grzędy

Tabela wałbrzyskiej klasy B
1. KS-----------------7 – 19 – 33:6

2. Górnik NM--------7 – 19 – 26:8
3. Podgórze---------7 – 17 – 39:6
4. Joker--------------7 – 16 – 33:16
5. Iskra--------------7 – 15 – 36:12
6. Unia--------------7 – 12 – 13:14
7. Płomyk------------8 – 8 – 16:16
8. Berit---------------8 – 7 – 14:23
9. Zieloni------------8 – 1 – 7:38
10. Grodno-----------7 – 1 – 9:44
11. Husaria----------7 – 0 – 4:47

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~gościu 23-10-2012 21:23
Lutomia-Roztocznik 4-6 a nie 0-6

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group