Niedziela, 23 czerwca
Imieniny: Wandy, Zenona
Czytających: 1179
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Skarbnik na kongresie

Poniedziałek, 16 maja 2022, 7:55
Autor: red
Świdnica: Skarbnik na kongresie
Fot. UM Świdnica
Zakończył się IV Krajowy Kongres Forów Skarbników. W wydarzeniu wzięło udział ponad 400 gości – przedstawicieli zarówno władz centralnych, instytucji publicznych, samorządów, biznesu oraz niezależni eksperci. Miasto Świdnicę reprezentował Skarbnik Miasta, Kacper Siwek.

Uczestniczył on jako prelegent w dwóch debatach: „Planowanie finansów publicznych a rzeczywistość” - czyli jaka jest prawda o sytuacji finansowej samorządów w 2022 roku oraz „Możliwości tworzenia wieloletnich prognoz finansowych przy aktualnym stanowieniu prawa w Polsce”.

Kongres to kompendium wiedzy na temat stanu finansów w jednostkach samorządu terytorialnego. To wyjątkowa okazja do dyskusji o bieżących problemach i trudnościach w praktycznym stosowaniu przepisów prawnych. To także doskonała przestrzeń do wymiany doświadczeń pomiędzy Skarbnikami reprezentującymi wszystkie regiony Polski i okazja do podzielenia się dobrymi praktykami.

Organizatorem wydarzenia była Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej im. Jerzego Regulskiego, a współorganizatorem działająca przy FRDL Krajowa Rada Forów Skarbników.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group