Czytających: 1858

Świdnica: ŚKPR gorszy od siódmej ekipy PGNiG Superligi

Piątek, 26 sierpnia 2011, 1:36
Aktualizacja: 1:37
Piłkarze ręczni ŚKPR–u Świdnica przegrali z Zagłębiem Lubin, siódmą drużyną minionego sezonu rozgrywek PGNiG Superligi 25:35.

Początek spotkania należał do podopiecznych Krzysztofa Mistaka, którzy po 10 minutach prowadzi 4:3. Od tego momentu do głosu zaczęli coraz wyraźniej dochodzić faworyci z Lubina, którzy ostatecznie wygrali pierwszą połowę 18:11. W drugiej części gry bardzo długo obserwowaliśmy grę bramka za bramkę, a bardzo dobre zawody rozgrywał Mrugas, notorycznie nękając bramkarza rywali rzutami ze skrzydła. Goście grali jednak swoje, zwyciężając po 60 minutach 35:25.

ŚKPR Świdnica – Zagłębie Lubin 25:35 (11:18)

ŚKPR: Olichwer, Madaliński – Mrugas (7), Fabiszewski (6), S. Makowiejew (2), Rzepecki (2), Rutkowski (2), Piędziak (2), Pułka (2), P. Kijek (1), D. Kijek (1), Rogaczewski