Czytających: 1640

Świdnica: ŚKPR przegrywa z siódmą ekipą PGNiG Superligi

Sobota, 5 listopada 2011, 2:20
Aktualizacja: 2:21
Przygotowujący się do starcia w ramach 1/8 finału Pucharu Polski z KS–em Azoty Puławy, ŚKPR Świdnica rozegrał towarzyskie starcie z Miedzią Legnica. W Świdnicy lepsi okazali się rywale, pokonując podopiecznych trenera Mistaka 33:21.

Spotkanie rozegrano w trzech tercjach po 20 minut, wszystkie padły łupem gości, którzy wygrali kolejno 11:9, 10:4 i 12:8. Był to bardzo pożyteczny sparing dla świdniczan przed pucharową walką z trzecią obecnie w tabeli najwyższej klasy rozgrywkowej w naszym kraju ekipy KS-u Azoty Puławy.

ŚKPR Świdnica – Miedź Legnica 21:33 (9:11, 4:10, 8:12)

ŚKPR: Olichwer, Madaliński - Fabiszewski (5), Pułka (5), S. Makowiejew (2), Sadowski (2), Gnysiński (1), Marciniak (1), Rogaczewski (1), Pieńczewski (1), Mrugas (1), Rutkowski (1), Piędziak (1)