Nowi gracze Szarych Wilków to: prawy rozgrywający Sebastian Borowski (ostatnio UKS Dobroszyce, szeroka kadra Polski), środkowy rozgrywający Karol Kozak i bramkarz Wojciech Jabłoński (obaj ostatnio Górnik Złotoryja).
Cała trójka wkrótce zamieszka w Świdnicy, gdzie od września podejmą naukę w międzyoddziałowej klasie sportowej w Zespole Szkół Budowlano-Elektrycznych.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.