Środa, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 609
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Śląska odczarowana, czwarty triumf Polonii w bieżących rozgrywkach

Wiadomości: III-liga piłkarska
Poniedziałek, 21 października 2013, 22:48
Aktualizacja: 22:49
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Piłkarze Polonii Świdnica zapisali na swoim koncie czwartą wygraną w tym sezonie w rozgrywkach III–ligi dolnośląsko–lubuskiej. Było to jednak pierwsze zwycięstwo odniesione na własnym obiekcie.

13. kolejka III-ligi

Piast Żmigród – Prochowiczanka Prochowice 2:0 (Grzegorz Mazurek 65, Sebastian Zagórski 66)

KS Stilon Gorzów Wielkopolski – Promień Żary 3:0 (Maciej Sędziak 19, Rafał Timoszyk 77, 87)

Polonia Świdnica – Piast Karnin 3:2 (Patryk Salamon 8, Józef Kwit 15, 84 - Oskar Raćko 49, Mateusz Paczkowski 90)

Bielawianka Bielawa – GKS Kobierzyce 1:0 (Tomasz Zieliński 80)

KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie – Formacja Port 2000 Mostki 2:2 (Michał Wróbel 70-k, Jakub Wróbel 80 - Kamil Mierzwa 23-s, Krzysztof Sikora 45)

Lechia Dzierżoniów – Śląsk II Wrocław 3:0 (Sylwester Kret 35, Damian Niedojad 41, Paweł Ochota 53)

Ilanka Rzepin – Foto-Higiena Gać 1:3 (Marcin Adamczewski 72 - Paweł Synowiec 26, Paweł Boczarski 58, Maciej Żarski 90)

Zagłębie II Lubin – MKS Oława 2:0 (Arkadiusz Woźniak 36, Damian Kowalczyk 82)

Polonia Trzebnica – Ślęza Wrocław 3:3 (Rafał Miazgowski 7, Tomasz Szczepek 73, Dawid Cychol 90 - Radosław Flejterski 14-k, Dariusz Góral 71, Grzegorz Rajter 74)

Tabela
1. Ślęza Wrocław----------13 - 33 - 34-13
2. Zagłębie II Lubin-------12 - 28 - 39-8
3. Stilon Gorzów-----------12 - 27 - 24-11
4. Formacja Mostki--------13 - 27 - 37-16
5. MKS Oława--------------12 - 26 - 25-9
6. Śląsk II Wrocław--------13 - 23 - 23-13
7. Foto-Higiena Gać--------13 - 23 - 20-18
8. Piast Żmigród------------13 - 20 - 13-15
9. Lechia Dzierżoniów------13 - 18 - 19-12
10. Piast Karnin-------------13 - 16 - 22-27
11. Bielawianka-------------13 - 16 - 11-28
12. Polonia Świdnica--------13 - 13 - 14-27
13. Bystrzyca Kąty Wr.-----12 - 12 - 9-16
14. Promień Żary------------13 - 12 - 12-23
15. GKS Kobierzyce---------13 - 10 - 16-28
16. Polonia Trzebnica-------13 - 9 - 18-36
17. Prochowiczanka---------13 - 7 - 17-38
18. Ilanka Rzepin------------13 - 5 - 11-26

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group