Piątek, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 975
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Imbramowice: Ślubowanie pierwszoklasistów w SP Imbramowice

Niedziela, 11 listopada 2018, 11:30
Aktualizacja: Poniedziałek, 12 listopada 2018, 11:32
Autor: red
Imbramowice: Ślubowanie pierwszoklasistów w SP Imbramowice
Fot. UM Żarów
Ślubowanie klas pierwszych to niezwykła uroczystość szkolna. Zwłaszcza pierwszoklasiści oczekują na nią z niecierpliwością. Jest to ogromne przeżycie nie tylko dla dzieci, ale również dla ich rodziców i nauczycieli.

W obecności rodziców, dziadków, starszych kolegów, nauczycieli, dyrektor szkoły oraz wszystkich zaproszonych gości uczniowie pierwszej klasy Szkoły Podstawowej im. UNICEF w Imbramowicach uroczyście ślubowali być dobrym i uczciwym, szanować rodziców i nauczycieli, strzec honoru i dobrego imienia szkoły, uczyć się tego, co piękne oraz kochać swoją Ojczyznę. Po złożeniu uroczystego ślubowania na sztandar szkoły, pierwszoklasiści zostali pasowani na ucznia przez dyrektor szkoły Krystynę Waliszak. Tradycyjne pasowanie dużym ołówkiem i uścisk dłoni dyrektora przypieczętowały oficjalną przynależność do grona wielkiej, szkolnej rodziny.
- Gratuluję wspaniałej uroczystości i życzę Wam - drodzy uczniowie - wytrwałości, samych dobrych chwil i wielu sukcesów w czasie 8-letniej edukacji w murach naszej szkoły - mówiła dyrektor szkoły w Imbramowicach Krystyna Waliszak.

W podziękowaniu za przygotowaną część artystyczną pierwszoklasiści otrzymali słodkie upominki od wychowawców, nauczycieli oraz Rady Rodziców, a także starszych kolegów i koleżanek. Życzenia na ręce pierwszoklasistów, ich rodziców oraz słodkie upominki przekazał również burmistrz Leszek Michalak.
- Drodzy uczniowie - jestem pod wrażeniem Waszych umiejętności. Jestem pewien, że kolejny etap nauczania będzie dla Was wspaniałą przygodą edukacyjną. Gratuluję i życzę Wam samych sukcesów w nauce - gratulował pierwszakom burmistrz Leszek Michalak.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group