Środa, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 993
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Imbramowice: Ślubowanie w Imbramowicach

Sobota, 2 listopada 2019, 15:30
Autor: red
Imbramowice: Ślubowanie w Imbramowicach
Fot. UM Żarów
W Szkole Podstawowej im. UNICEF w Imbramowicach odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych rozpoczynających swoją edukację szkolną.

Pasowanie poprzedzone było występem artystycznym, zaprezentowanym przez najmłodszych.

Pierwszaki, choć w pełni przejęci tą ważną dla nich chwilą, wystąpili przed całą społecznością szkolną. Były wierszyki, piosenki i oczywiście wielkie oklaski. Po uroczyście złożonym ślubowaniu odbyło się pasowanie na ucznia, którego dokonała dyrektor szkoły Krystyna Waliszak.

– Cieszymy się, że powiększyła się nasza szkolna rodzina. Gratulujemy pierwszakom, życzymy wielu wspaniałych chwil w naszej szkole, samych piątek i szóstek oraz wzorowego zachowania na pierwszym świadectwie. Rodzicom zaś życzymy satysfakcji, wielu pozytywnych emocji i wzruszeń podczas pobytu ich pociech w murach naszej szkoły – gratulowała pierwszoklasistom Krystyna Waliszak dyrektor Szkoły Podstawowej im. UNICEF w Imbramowicach.

Na pamiątkę tej uroczystości pierwszaki otrzymały wiele prezentów, w tym dyplomy oraz legitymacje szkolne. Były także prezenty i życzenia od Rady Rodziców oraz zaproszonych gości.

– Wierzymy, że będziecie rzetelnie pracować, uczyć się i zdobywać nowe umiejętności, a lata spędzone w tych murach będą dla was wypełnione radością. Przyszłość jest w waszych rękach, życzymy samych sukcesów i wytrwałości. Gratulujemy wspaniałego występu artystycznego. I oby każdy dzień spędzony w szkole był ciekawy i owocny – życzyli pierwszakom burmistrz Leszek Michalak oraz Roman Konieczny przewodniczący Rady Miejskiej, obdarowując dzieci upominkami.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group