Czwartek, 27 stycznia
Imieniny: Anieli, Jana, Jerzego
Czytających: 621
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Śmiech na sali: one mają klimakterium! I już!

Niedziela, 6 marca 2011, 8:01
Aktualizacja: 14:58
Autor: KO
Świdnica: Śmiech na sali: one mają klimakterium! I już!
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Ewa Złotowska, Elżbieta Okupska, Ludmiła Warzecha i Ewa Śnieżanka, czyli: Krycha, Pamela, Zosia i Malina pokazały, że z menopauzy można się śmiać. Bo choć to poważny problem dla przechodzących przez nie pań, to lepiej cała sprawę obrócić w żart. Czyż nie jest śmieszny taki „kurcgalopek”, jak bieg w podskokach określa w swoich książkach Joanna Chmielewska, do WC?

Wczoraj świdniczanki (bo na widowni teatru zasiadły głównie panie) mogły obejrzeć dwukrotnie musical o czterech kobietach w wieku menopauzalnym. „Klimakterium... i już” to zabawna opowieść o ich problemach codziennych, jak problemy ze zdrowiem, z urodą i z... młodszymi paniami, które te nieco starsze wyrzucają z pracy i łóżka...

Świdnicki teatr rozbrzmiewał wczoraj salwami śmiechu. Postacie czterech kobiet, choć nieco przerysowane, pokazywały przecież każdą z nas. Bo każda z pań menopauzę ma przed sobą, przechodzi właśnie lub już przeszła. Jest na to jakaś rada? Śmiech i dystans do siebie, a w tym mogło pomóc właśnie obejrzenie „Klimakterium... i już”.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group