Sobota, 20 kwietnia
Imieniny: Agnieszki, Czesława
Czytających: 1539
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Piotrowice Świdnickie: Śniadanie w folwarku

Niedziela, 24 maja 2020, 13:30
Aktualizacja: Poniedziałek, 25 maja 2020, 8:31
Autor: red
Piotrowice Świdnickie: Śniadanie w folwarku
Fot. organizatorzy
Fundacja Ochrony Dziedzictwa Przemysłowego Śląska zaprasza serdecznie na spotkanie u hrabiego Burghausa na plenerowym śniadaniu na błoniach zamku w Piotrowicach Świdnickich (k. Świdnicy) w dniach 30 i 31 maja 2020 r. od 10:00 do 18:00. Śniadanie na trawie to projekt charytatywny wspierający w odbudowie Folwarku działania Fundacji.

Błonia zamku w Piotrowicach Świdnickich, siedziby powstającego Muzeum Techniki Rolniczej na Śląsku, to fantastyczne miejsce na organizację rodzinnego pikniku.
Tereny muzeum to ponad 4 ha malowniczych terenów obejmujących zabudowania folwarczne, zamek na fosie, łąki i park.

Otwarta i rozległa przestrzeń pozwala na bezpieczne i przyjemne spędzenie czasu w otoczeniu wiejskiej przyrody, renesansowej architektury i zabytków techniki.

Dla wszystkich uczestników Śniadania na Trawie przygotowaliśmy pyszne zestawy piknikowe w trzech wariantach: Zestaw Hrabiego, Zestaw VEGE i Mały Książę. Zestawy przygotowane są ze świeżych i zdrowych warzyw, wędlin i pieczywa.

Zbiory Muzeum Techniki Rolniczej w Piotrowicach Świdnickich tworzy kilkaset zabytkowych maszyn, urządzeń i pojazdów rolniczych. Najważniejszą część kolekcji stanowią sprawne historyczne pojazdy rolnicze – ciągniki, ciężarówki i samochody. Ponad 250 eksponatów prezentowanych jest w odrestaurowanej stodole z końca XVIII wieku.
W cenę zestawu piknikowego wliczony jest również bilet wstępu na zamkowe błonia i wystawę zabytkowych pojazdów, maszyn i urządzeń rolniczych!

Twoja reakcja na artykuł?

1
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group