Poniedziałek, 17 stycznia
Imieniny: Antoniego, Jana
Czytających: 626
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Sobotni finał eliminacji do Truskawki

Piątek, 24 kwietnia 2015, 11:15
Aktualizacja: 14:56
Autor: red.
Przed nami trzeci i ostatni koncert eliminacyjny przeglądu Truskawka. W sobotę w świdnickim Klubie Bolko usłyszymy Third Eye (Świdnica), Plethora (Świdnica) i Comin (Wałbrzych).

Do tej pory przed jury i publicznością zaprezentowały się zespoły Endline, Kwestia Czasu, Can’t Wait Forever, The Inżyniers i Angry Again. Na każdym z koncertów frekwencja przekraczała liczbę 100 osób i wbrew pojawiającym się informacjom, zabawa w Klubie Bolko przebiegała bez incydentów. Podobnie będzie też zapewne jutro. Przybliżona rozpiska czasowa sobotniego wieczoru wygląda następująco (podane godziny mogą ulec zmianie):

20:40 – Third Eye
19:50 – Plethora
19:00 – Comin
18:30 – otwarcie bramki

Cechą wspólną wszystkich członków Third Eye jest zamiłowanie do potężnego i przestrzennego brzmienia z psychodelicznymi naleciałościami. Teksty ich utworów opowiadają o wielu różnych aspektach życia i ludzkiej natury, głoszą wolność osobistą jednostki, napełniają nadzieją, ale także przestrzegają przed drzemiącym w każdym nas złu. Plethora powstała w 2013 roku i brali już udział w eliminacjach do zeszłorocznej Truskawki. Misją zespołu jest granie muzyki rozwiniętej technicznie, a zarazem pełnej prostoty, której zarówno przekaz muzyczny, jak i tekstowy poruszą słuchacza i naładują go pozytywną energią. Comin również powstał w 2013 roku z inicjatywy Jason’a (ex-In The Name Of God). Po okresie tworzenia kompozycji instrumentalnych, w grudniu zeszłego roku do składu dołączył wokalista Stawik (ex-Trichomes).

W Klubie Bolko trwa także wystawa zdjęć z zeszłorocznego finału przeglądu Truskawka – zapraszamy do oglądania fotografii autorstwa Moniki Zabłotnej. Start sobotniego koncertu o godzinie 19:00 a bilety w cenie 5 zł można będzie nabyć w Klubie Bolko od 18:30. Dla posiadaczy biletu z pierwszego koncertu eliminacyjnego (28 marca) – wstęp bezpłatny!

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group