Wtorek, 16 kwietnia
Imieniny: Cecylii, Julii
Czytających: 1365
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: ŚOK zaprasza początkujących muzyków

Piątek, 8 marca 2024, 15:15
Autor: red
Świdnica: ŚOK zaprasza początkujących muzyków
Fot. organizatorzy
Uczysz się indywidualnie gry na instrumencie lub śpiewu i chciał(a)byś sprawdzić się w zespole? Świdnicki Ośrodek Kultury daje taką szansę i zapraszamy do udziału w projekcie, którego uczestnicy wystąpią razem na scenie podczas grudniowego koncertu finałowego w sali teatralnej ŚOK.

Nabór chętnych trwa do czwartku 21 marca a pierwsze, spotkanie organizacyjne odbędzie się w sobotę 23 marca w Klubie Bolko ŚOK. Uczestnicy serii warsztatów nauczą się między innymi: komunikacji i współpracy w zespole, aranżacji utworów, przygotowania do występów (zachowanie na scenie, radzenie sobie ze stresem), podstaw techniki estradowej, kreowania wizerunku.

Zajęcia poprowadzą świdniccy muzycy:

Bartosz Bednarz - wszechstronny gitarzysta basowy, kompozytor oraz autor tekstów. W przeszłości współpracował z wieloma zespołami różnych gatunków muzycznych od metalu przez etno, jazz, rock, funk po blues. Obecnie basista zespołu Natalii Lubrano oraz funkowo-popowego zespołu FanKlub.

Mateusz Chochołek - perkusista, producent. Współpracował z wieloma artystami, między innymi z Nullizmatykiem, z którym nagrał dwa albumy, ma na koncie album producencki z zespołem .NOWE a jako muzyk Kruków brał udział m.in. w Must Be The Music 11.

Szczegółowe informacje oraz formularz zapisów dostępne są na stronie Świdnickiego Ośrodka Kultury: https://sok.com.pl/wydarzenie/manufaktura-zespolow/

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group