Czwartek, 29 lutego
Imieniny: Lutosława, Romana
Czytających: 954
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: SP w Żarowie laureatem

Piątek, 8 grudnia 2023, 7:41
Aktualizacja: 10:42
Autor: red
Żarów: SP w Żarowie laureatem
Fot. UM Żarów
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Żarowie została laureatem ogólnopolskiego konkursu „Pracownia Kompetencji Cyfrowych”, którego organizatorem był NASK–operator Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej (OSE).

Zadanie polegało na realizacji modułu kursu „Interaktywna szkołą słonia Spacjusza”, pt. „ Internet to nie wszystko”.

W ubiegłym roku szkolnym, klasa 3c wraz z wychowawczynią Anną Łuczak, wzięła udział w ogólnopolskim konkursie „Pracownia Kompetencji Cyfrowych”. Uczniowie pod kierunkiem Pani Ani opracowali, w programie Canva projekt kolorowanki, dotyczącej zachowania równowagi cyfrowej.

- W efekcie zostaliśmy laureatami konkursu, w którym nasza szkoła wygrała pracownię komputerową, obejmującą: 16 laptopów wraz z przenośną szafą do ich ładowania, interaktywny monitor oraz oprogramowanie umożliwiające zarządzanie przez nauczyciela pracami uczniów. Jesteśmy niezwykle dumni, że nasza praca i wysiłek zostały zauważone i docenione. Cieszymy się również, że pozyskaliśmy dla szkoły nowoczesny sprzęt komputerowy, z którego przez długie lata będą korzystać klasy I-III - mówi Anna Łuczak ze Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Żarowie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group