Wtorek, 27 października
Imieniny: Iwony, Sabiny
Czytających: 594
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Spadkowicz powalczy o pierwszą wygraną w tym sezonie

Wiadomości: klasa A
Piątek, 23 sierpnia 2013, 17:54
Aktualizacja: 17:55
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Zespół Gromu Witków, który poprzednie lata spędził na boiskach wałbrzyskiej klasy okręgowej w 3. kolejce grupy I klasy A zagra na wyjeździe z Unią Jaroszów.

3. kolejka klasy A – grupa I
Sudety Dziećmorowice - Górnik Boguszów-Gorce 25 sierpnia, 17:00
KS Walim - Wenus Nowice 25 sierpnia, 17:00
Unia Jaroszów - Grom Witków 25 sierpnia, 15:00
Czarni Wałbrzych - Cukrownik Pszenno 25 sierpnia, 17:00
Biały Orzeł Mieroszów - Granit Roztoka 25 sierpnia, 17:00
Gwarek Wałbrzych - Zdrój Jedlina Zdrój 25 sierpnia, 17:00
Tęcza Bolesławice - Zieloni Mrowiny 25 sierpnia, 11:00
Nysa Kłaczyna - Włókniarz Głuszyca 25 sierpnia, 14:00

Tabela klasy A – grupa I
1. Wenus Nowice------------2 – 6 – 9-2
2. Granit Roztoka------------2 – 6 – 5-1
3. Tęcza Bolesławice--------2 – 6 – 3-1
4. Gwarek Wałbrzych-------2 – 4 – 7-2
5. Unia Jaroszów-------------2 – 3 – 2-2
6. Czarni Wałbrzych---------2 – 3 – 3-4
7. Zdrój Jedlina Zdrój--------2 – 3 – 6-6
8. Sudety Dziećmorowice---2 – 3 – 4-3
9. Górnik Boguszów-Gor.----2 – 3 – 3-7
10. Biały Orzeł Mieroszów--2 – 3 – 7-7
11. KS Walim------------------2 – 2 – 5-5
12. Zieloni Mrowiny-----------2 – 1 – 3-4
13. Grom Witków-------------2 – 1 – 3-5
14. Cukrownik Pszenno------2 – 1 – 2-4
15. Nysa Kłaczyna------------2 – 0 – 1-4
16. Włókniarz Głuszyca------2 – 0 – 2-8

3. kolejka klasy A – grupa II
Rawa Boleścin - Wieża Rudnica 25 sierpnia, 11:00
Ślęża Ciepłowody - Niemczanka Niemcza 25 sierpnia, 17:00
LKS Gola Świdnicka - Boxmet Piskorzów 25 sierpnia, 11:00
Płomień Makowice - Błękitni Owiesno 25 sierpnia, 14:00
Zieloni Łagiewniki - Zgoda Grodziszcze 25 sierpnia, 17:00
Skałki Stolec - Tarnovia Tarnów 25 sierpnia, 17:00
Delta Słupice - Koliber Uciechów 25 sierpnia, 17:00
Czarni Sieniawka - Polonia Ząbkowice Śląskie 25 sierpnia, 12:00

Tabela klasy A – grupa II
1. LKS Gola Świdnicka-----2 – 6 – 6-2
2. Płomień Makowice------2 – 6 – 4-0
3. Niemczanka Niemcza---2 – 6 – 7-4
4. Polonia Ząbkowice Śl.--2 – 6 – 4-1
5. Koliber Uciechów--------2 – 4 – 3-2
6. Ślęża Ciepłowody-------2 – 4 – 2-1
7. Delta Słupice-------------2 – 3 – 2-2
8. Tarnovia Tarnów---------2 – 3 – 2-4
9. Czarni Sieniawka---------2 – 3 – 3-3
10. Boxmet Piskorzów------2 – 2 – 3-3
11. Rawa Boleścin-----------2 – 1 – 5-6
12. Zieloni Łagiewniki-------2 – 1 – 2-3
13. Zgoda Grodziszcze------2 – 0 – 1-3
14. Wieża Rudnica-----------2 – 0 – 3-6
15. Skałki Stolec--------------2 – 0 – 2-5
16. Błękitni Owiesno---------2 – 0 – 2-6

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group