Poniedziałek, 15 kwietnia
Imieniny: Bazylego, Tytusa
Czytających: 1158
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Sporo nagród

Czwartek, 21 marca 2024, 13:26
Autor: red
Świebodzice: Sporo nagród
Fot. UM Świebodzice
20 marca br. w Burmistrz Miasta Świebodzice Paweł Ozga, podczas uroczystości zorganizowanej w Miejskim Domu Kultury, uroczyście wręczył stypendia zdolnym świebodzickim zawodnikom i trenerom. W spotkaniu uczestniczyła także Alicja Pawlica, Kierownik Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych.

Wszyscy świebodziccy sportowcy są wspaniali i osiągają ogromne sukcesy, którymi promują nasze miasto w kraju oraz poza jego granicami. Burmistrz Świebodzic podziękował im za ich ciężką pracę i życzył kolejnych, wspaniałych sukcesów. Dziedziny sportowe których dotyczyły tegoroczne wnioski to piłka ręczna, koszykówka, siatkówka, taekwondo, pływanie, tenis stołowy, kulturystyka, kolarstwo, judo, sumo, kickboxing, karate, taniec sportowy, akrobatyka sportowa, gimnastyka artystyczna. Serdecznie gratulujemy!

Stypendia dla zawodników otrzymali:

Laura Ziemiańska - K.O.GYM Mariusz Cieśliński,
Piotr Lenc - K.O.GYM Mariusz Cieśliński,
Hugo Budny - K.O.GYM Mariusz Cieśliński,
Nazar Khrystan - K.O.GYM Mariusz Cieśliński,
Aleksander Szymański - Klub Taekwondo "Taipan" sekcja Świebodzice,
Kacper Graca - Klub Taekwondo "Taipan" sekcja Świebodzice,
Jakub Gmur - Klub Taekwondo "Taipan" sekcja Świebodzice,
Oskar Jędrasiak - UKS Acro Club Świdnica oddział w Świebodzicach,
Mateusz Brzuchacz - Stowarzyszenie Bona Fide Świebodzice,
Szymon Król - Stowarzyszenie Bona Fide Świebodzice,
Agnieszka Gajdowska - KS REKIN Świebodzice,
Julia Skrzydlewska - MKS SILESIA Świebodzice,
Antonina Wilczyńska - MKS SILESIA Świebodzice,
Justyna Adamczewska - MKS VICTORIA Świebodzice,
Patrycja Barna - MKS VICTORIA Świebodzice,
Valeriia Beliak - MKS VICTORIA Świebodzice,
Wiktoria Fundakowska - MKS VICTORIA Świebodzice,
Maja Gredes - MKS VICTORIA Świebodzice,
Lena Kalafut - MKS VICTORIA Świebodzice,
Natalia Łasińska - MKS VICTORIA Świebodzice,
Maja Michalik - MKS VICTORIA Świebodzice,
Wiktoria Nadrowska - MKS VICTORIA Świebodzice,
Hanna Paczyńska - MKS VICTORIA Świebodzice,
Martyna Szczepanik - MKS VICTORIA Świebodzice,
Marika Szulc - MKS VICTORIA Świebodzice,
Kinga Tkacz - MKS VICTORIA Świebodzice,
Natalia Wąs - MKS VICTORIA Świebodzice,
Julia Wlazło - MKS VICTORIA Świebodzice,
Zuzanna Dydek - MKS VICTORIA Świebodzice,
Natalia Nowak - MKS VICTORIA Świebodzice,
Alicja Wieczorek - UKS Judo Świdnica,
Michał Drab - UKS OLIMP-SPORT Kiełczów,
Nikola Szczepanik - Miejski Klub Sportowy Piłki Ręcznej w Gnieźnie,
Kacper Jaz - UKS "Kinder Volleyball" Wałbrzych.

Nagrody dla zawodników otrzymali:

Maciej Służewski - MKS Victoria Świebodzice,
Julian Fortuna - MKS Victoria Świebodzice,
Tymoteusz Górski - MKS Victoria Świebodzice,
Arsenii Matsiurak - MKS Victoria Świebodzice,
Patryk Mokrzyński - MKS Victoria Świebodzice,
Antoni Ostrowski - MKS Victoria Świebodzice,
Artur Pociecha - MKS Victoria Świebodzice,
Maksymilian Ponczyński - MKS Victoria Świebodzice,
Paweł Rybak - MKS Victoria Świebodzice,
Wktor Sołtys - MKS Victoria Świebodzice,
Marcel Apolinarski - MKS Victoria Świebodzice,
Tomasz Mirek - MKS Victoria Świebodzice,
Marcin Brągiel - MKS Victoria Świebodzice,
Jakub Kobos - MKS Victoria Świebodzice,
Elżbieta Chlebowska - MKS Victoria Świebodzice,
Gabriela Leśniańska - MKS Victoria Świebodzice,
Igor Kwiatkowski - Klub Taekwondo "Taipan" sekcja Świebodzice,
Aron Gładysz - Klub Taekwondo "Taipan" sekcja Świebodzice,
Alicja Gmur - Klub Taekwondo "Taipan" sekcja Świebodzice,
Oskar Jawień - Klub Taekwondo "Taipan" sekcja Świebodzice,
Maksymilian Świerzowicz - Klub Taekwondo "Taipan" sekcja Świebodzice,
Olivier Kostka-Konarski - Klub Taekwondo "Taipan" sekcja Świebodzice,
Olga Zwolińska - Klub Taekwondo "Taipan" sekcja Świebodzice,
Igor Zwoliński - Klub Taekwondo "Taipan" sekcja Świebodzice,
Mateusz Żelakiewicz - Klub Taekwondo "Taipan" sekcja Świebodzice,
Damian Prenga - Klub Taekwondo "Taipan" sekcja Świebodzice,
Laura Śliwa - UKS Acro Club Świdnica sekcja Świebodzice,
Nina Malinowska - UKS Acro Club Świdnica sekcja Świebodzice,
Natalia Girczyc - MKS SILESIA Świebodzice,
Zuzanna Hyży - MKS SILESIA Świebodzice,
Jadwiga Krzyszkowska - MKS SILESIA Świebodzice,
Dalia Mazur - MKS SILESIA Świebodzice,
Małgorzata Pichurska - MKS SILESIA Świebodzice,
Monika Sałata - MKS SILESIA Świebodzice,
Maja Zwierzyńska - MKS SILESIA Świebodzice,
Karolina Wilczyńska - MKS SILESIA Świebodzice,
Adriana Sołtysiak - MKS SILESIA Świebodzice,
Hubert Siudak - MKS SILESIA Świebodzice,
Borys Komarnicki - MKS SILESIA Świebodzice,
Jan Grelewicz - MKS SILESIA Świebodzice,
Filip Glejzer - KS REKIN Świebodzice,
Franciszek Horbacz - KS REKIN Świebodzice,
Rafał Kopeć - KS REKIN Świebodzice,
Angelika Kurowska - KS REKIN Świebodzice,
Dawid Skowron - KS REKIN Świebodzice,
Hanna Wajsberg - KS REKIN Świebodzice,
Róża Garba - KS REKIN Świebodzice,
Zofia Cikoto - KS REKIN Świebodzice,
Maja Michaliszyn - KS REKIN Świebodzice,
Nel Obajtek - KS REKIN Świebodzice,
Błażej Kowalski - KS REKIN Świebodzice,
Marcin Michaliszyn - KS REKIN Świebodzice,
Franciszek Dobrochowski - KS REKIN Świebodzice,
Helena Obajtek - KS REKIN Świebodzice,
Kajetan Dzień vel Rakoczy - KS REKIN Świebodzice,
Paweł Szram - KS REKIN Świebodzice,
Carmen Jerzyk - KS REKIN Świebodzice,
Sebastian Kułak - KS REKIN Świebodzice,
Konstancja Stoma - KS FGA Świebodzice,
Oliwia Kuźbińska - KS FGA Świebodzice,
Emilia Pociecha - KS FGA Świebodzice,
Pola Górska - KS FGA Świebodzice,
Karolina Kościelnik - KS FGA Świebodzice,
Hanna Surowiecka - KS FGA Świebodzice,
Teresa Swincicka - KS FGA Świebodzice,
Martyna Wojtów - KS FGA Świebodzice,
Weronika Sikora - MDK Świebodzice,
Oliwia Łękawska - MDK Świebodzice,
Kinga Raczyng - MDK Świebodzice,
Liwia Kuriata - MDK Świebodzice,
Lena Kruchlak - MDK Świebodzice,
Piotr Banaszkiewicz - MDK Świebodzice,
Adrianna Załupska - MDK Świebodzice,
Oriana Pawłowska - MDK Świebodzice,
Paulina Kłok - Akademia Sztuk Walki "ROOSTER" Świdnica,
Franciszek Dębicki - Akademia Sztuk Walki "ROOSTER" Świdnica,
Maciej Kmiecik - KS GÓRNIK Wałbrzych,
Maciej Stanowicz - Klub Sportowy "SUŁEK SPORT",
Maciej Jachym - AZS UMED Wrocław,
Kamila Wołoch - MKS "POLONIA" Świdnica,
Stanisław Swincicki - KU AZS UE Wrocław,
Henryka Biniaszewska - Stowarzyszenie FIGHTER Kaczmarek Grodowski Świdnica,
Kashalaba Eduard - Sportowy Klub Taekwon-do "TIGER" Świebodzice.

Nagrody dla trenerów otrzymali:

Bartłomiej Filipiak - Miejski Klub Sportowy SILESIA Świebodzice,
Marek Gąsior - Miejski Klub Sportowy SILESIA Świebodzice,
Martyna Wołoch - Miejski Klub Sportowy VICTORIA Świebodzice,
Dominika Daszkiewicz-Kwadrans - Miejski Klub Sportowy VICTORIA Świebodzice,
Donata Rzepecka - Miejski Klub Sportowy VICTORIA Świebodzice,
Michał Rzepecki - Miejski Klub Sportowy VICTORIA Świebodzice,
Anna Kozieł - Uczniowski Klub Sportowy Acro Club Świdnica.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group