Niedziela, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 587
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Sportowcy nagrodzeni

Wiadomości: Świdnica
Piątek, 1 maja 2020, 11:08
Autor: red
Fot. UM Świdnica
Świdniccy sportowcy, trenerzy oraz działacze otrzymali nagrody Prezydenta Miasta Świdnicy za wyniki sportowe i osiągnięcia w działalności sportowej za 2019 rok.

Przyznano:

nagrodę indywidualną dla zawodnika w wysokości po 500 zł:

Mikołaj Lis - tenis ziemny - Akademia Tenisa Angelique Kerber;
Martin Wąsik - kick-boxing / boks - Fighter Klub Kaczmarek & Grodowski;
Krystian Pniewski - tenis ziemny - Klub Tenisowy Szczawno Zdrój;
Kamil Gałuszka – szachy - Klub Szachowy GAMBIT MDK Świdnica;
Aleksander Sobieraj - biegi długodystansowe - Komenda Powiatowa Policji w Świdnicy;
Szymon Wolano - akrobatyka - MKS Polonia Świdnica;
Zuzanna Idziak - akrobatyka - MKS Polonia Świdnica;
Julia Krasoń - siatkówka - MKS Polonia Świdnica;
Paweł Król - bieganie/lekkoatletyka - niezrzeszony;
Adam Chodyniecki - speedcubing - niezrzeszony;
Tomasz Wojas - taniec standardowy i towarzyski - Dance Team Wrocław;
Anna Wojas - taniec standardowy i towarzyski - Dance Team Wrocław;
Zuzanna Klimczak - taekwon-do - Sportowy Klub Taekwon-do Tiger;
Kamil Guźliński – boks - Stowarzyszenie Boks Polonia Świdnica;
Karolina Kozieł - akrobatyka - UKS Acro Club Świdnica;
Antoni Romanik - judo - UKS Judo Świdnica;
Maciej Kot – judo - UKS Judo Świdnica;
Stanisław Romanik - judo - UKS Judo Świdnica;
Hubert Jasinowski - taekwon-do - UKS Taekwon-do Gryf Świdnica;
Maciej Dobrowolski - taekwon-do - UKS Taekwon-do Gryf Świdnica;
Martyna Mojsa - podnoszenie ciężarów - UKS Talent Wrocław.

nagroda zespołowa - upominek rzeczowy:

a) w wysokości 2800 zł

dla zawodników Świdnickiego Klubu Piłki Ręcznej w składzie:

Adam Chmiel;
Dawid Pęczar;
Jakub Pierzak;
Jan Lepka;
Karol Wieczorek;
Mateusz Redko;
Rafał Kopyciak;
Sebastian Borowski;
Wojciech Jabłoński;
Adrian Kluczyński;
Aleksander Ingram;
Jakub Matlęga;
Jakub Zaremba;
Karol Kozak;
Maksymilian Paleń;
Mateusz Wychowaniec;
Olgierd Etel;
Paweł Starosta;
Rafał Wiszniowski.

b) nagroda finansowa w wysokości 1500 zł dla teamu Żelazna Świdnica w składzie:

Radosław Jasiczek;
Mateusz Ostrowski.

c) w wysokości 1600 zł dla zawodników MKS Polonia-Stal Świdnica w składzie:

Aleksander Stasiak;
Benjamin Miedziński;
Dawid Marszałek;
Feliks Dudek;
Hubert Głogiewicz;
Kacper Monica;
Karol Walczak;
Krystian Kopeć;
Leon Kosmala;
Marcel Rohde;
Michał Sobolewski;
Noah Bosch;
Oskar Ożóg;
Przemysław Dela;
Szymon Gawroński;
Wojciech Wiśniewski.

nagroda dla trenera prowadzącego szkolenie w wysokości po 600 zł:

Arkadiusz Kaczmarek - sztuki walki - Fighter Klub Kaczmarek & Grodowski;
Krystian Grodowski - sztuki walki - Fighter Klub Kaczmarek & Grodowski;
Piotr Pas – akrobatyka - MKS Polonia Świdnica;
Angelika Prześlica - akrobatyka - MKS Polonia Świdnica;
Wiesław Iwanio - piłka ręczna - Świdnicki Klub Piłki Ręcznej Świdnica;
Anna Kozieł - akrobatyka - UKS Acro Club Świdnica;
Bartłomiej Zamęcki - judo - UKS Judo Świdnica.

nagroda za całokształt dla osób wyróżniających się osiągnięciami w działalności sportowej w wysokości po 500 zł:

Anna Szporko - piłka ręczna - Akademia Piłki Ręcznej Świdnica;
Stanisław Kogut - bieganie/lekkoatletyka - Biegowa Świdnica;
Tomasz Gołowkin – siatkówka - MKS Polonia Świdnica;
Michał Korbecki - piłka nożna - MKS Polonia-Stal Świdnica;
Piotr Podsiadły - piłka nożna - MKS Polonia-Stal Świdnica;
Ryszard Pycz - boks - Stowarzyszenie Boks Polonia Świdnica;
Władysław Wołosz – boks - Stowarzyszenie Boks Polonia Świdnica;
Anna Jaworska - bieganie/lekkoatletyka - Stowarzyszenie Budzik;
Dariusz Jaworski - piłka nożna - UKS Gryf Świdnica.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group