Czwartek, 29 lipca
Imieniny: Marty, Olafa
Czytających: 348
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Sportowe nagrody

Środa, 24 marca 2021, 14:37
Aktualizacja: 14:38
Autor: red
Świdnica: Sportowe nagrody
Fot. UM Świdnica
Świdniccy sportowcy, trenerzy i działacze nagrodzeni.

Świdniccy sportowcy, trenerzy oraz działacze otrzymali nagrody Prezydenta Miasta Świdnicy za wyniki sportowe i osiągnięcia w działalności sportowej za 2020 rok.

Przyznano:

nagrodę indywidualną dla zawodnika w wysokości po 500 zł:

1) Marcin Markiewicz - triathlon

2) Stanisław Romanik - judo

3) Karolina Kohutiak - boks

4) Malwina Kulig - akrobatyka sportowa

5) Jan Socha - akrobatyka sportowa

6) Julia Krasoń - piłka siatkowa

7) Tomasz Wojas - taniec standardowy i towarzyski

8) Anna Wojas - taniec standardowy i towarzyski

9) Mikołaj Lis - tenis ziemny

10) Hubert Konstanty - piłka nożna

11) Zuzanna Olejniczak - kolarstwo

12) Jakub Musialik - kolarstwo

13) Hubert Barcik - piłka ręczna

14) Maciej Markowski - piłka ręczna

15) Aleksander Kuprin - piłka ręczna

16) Łukasz Szporko - piłka ręczna

17) Piotr Florczak - pływanie

18) Adam Chodyniecki - speedcubing

19) Marek Zieliński - akrobatyka sportowa

20) Damian Bober - akrobatyka sportowa

21) Filip Makowski - akrobatyka sportowa

22) Kamil Musiał - akrobatyka sportowa

23) Piotr Sułek – kolarstwo

24) Wiktoria Lulek - boks

nagroda zespołowa - upominek rzeczowy:

a) w wysokości 1400 zł

dla drużyny młodziczek MKS Polonia Świdnica, obecnie MKS Volley Świdnica w składzie:

Natalia Kardasz
Nina Jasiecka
Martyna Pitek
Julia Huzar;
Kinga Fąfara
Martyna Zielińska
Małgorzata Byczek
Wiktoria Wiraszka
Matylda Kozak
Amelia Pieszczoch
Julia Krasoń
Martyna Gaik
Maria Marczuk
Oliwia Smok

b) w wysokości 2 300 zł dla drużyny seniorów MKS Polonia – Stal Świdnica w składzie:

Bartłomiej Kot
Kacper Koziarz
Bartosz Doliński
Edil De Souza Barros
Jakub Białas
Łukasz Kot
Andrii Kozachenko
Patryk Paszkowski
Patryk Salamon
Marcos Pauli Baumgarten
Sebastian Białasik
Grzegorz Borowy
Wojciech Sowa
Kacper Stachurski
Kamil Szczygieł
Wojciech Szuba
Jakub Filipczak
Szymon Tragarz
Robert Myrta
Dorian Krakowski
Damian Wajda
Sławomir Orzech
Damian Chajewski

c) w wysokości 2 240 zł dla drużyny trampkarzy MKS Polonia – Stal Świdnica w składzie:

Mateusz Choromański
Oskar Cybruch
Jakub Janas
Jakub Holband
Eryk Korab
Jakub Król
Franciszek Nowak
Patryk Paliński
Jakub Safian
Alan Sauter
Alex Kindel
Maciej Stańczak
Patryk Taratuta
Wiktor Wiecheć
Piotr Widła
Dawid Matyszczyk
Igor Malinowski
Hubert Lipiński
Szymon Zaczyński
Hubert Pawlik
Karol Wiatrowski
Aleksander Jarosz
Kacper Sztabiński
Adrian Bereś
Marek Jurczak
Bartosz Dudzic
Igor Zawiła
Jakub Kula.

nagroda dla trenera prowadzącego szkolenie w wysokości po 600 zł:

1) Bartłomiej Zamęcki - judo

2) Piotr Treczyński - boks

3) Monika Krawczyk – Rudnicka - akrobatyka sportowa

4) Anna Kozieł - akrobatyka sportowa

5) Michał Tomiałowicz - piłka siatkowa

6) Piotr Krygier - piłka nożna

7) Wiesław Iwanio - piłka ręczna

8) Piotr Pas - akrobatyka sportowa

9) Angelika Prześlica - akrobatyka sportowa

10) Mariusz Kuc - boks

nagroda za całokształt dla osób wyróżniających się osiągnięciami w działalności sportowej w wysokości po 500 zł:

1)Tomasz Bohuszewicz - taekwondo

2) Marita Cudejko - boks

3) Adam Wierzbicki - piłka nożna

4) Maria Omańska - amatorska piłka siatkowa kobiet i mężczyzn.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group