Poniedziałek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 878
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Sportowe spotkanie

Wtorek, 19 stycznia 2021, 9:28
Aktualizacja: 9:29
Autor: red
Świebodzice: Sportowe spotkanie
Fot. UM Świebodzice
Burmistrz miasta Świebodzice Paweł Ozga i zastępca burmistrza Tobiasz Wysoczański spotkali się w poniedziałek, 18 stycznia, z przedstawicielami Stowarzyszenia Bona Fide.

Do Ratusza Miejskiego przybyli utalentowani zawodnicy: Kacper Szydlik, Oskar Sobański, Szymon Król oraz trener Mateusz Brzuchacz, a także aktywny działacz stowarzyszenia Maciej Więcek.

Zawodnicy opowiedzieli włodarzom miasta o swoich sukcesach:

Kacper Szydlik zajął III miejsce na mistrzostwach Polski K-1 Juniorów młodszych oraz III miejsce na Mistrzostwach Warszawy;
Oskar Sobański zdobył II miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów Starszych oraz III miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów w boksie amatorskim, a także II miejsce na Mistrzostwach Warszawy;
Szymon Król zajął III miejsce na zawodach Słodkiewicz Classic w kulturystyce klasycznej i II miejsce na zawodach Mistrzostw Wielkopolski w kulturystyce klasycznej.

Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze. Burmistrz miasta wraz z zastępcą w uznaniu zasług dla świebodzickiego sportu wręczyli wszystkim uczestnikom pamiątkowe dyplomy i upominki, w imieniu nieobecnego dzisiaj Mariusza Cieślińskiego odebrał je Maciej Więcek. Wszyscy wyrazili uznanie dla dobrej współpracy i wyrazili chęć kontynuowania jej w kolejnych latach.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group