Poniedziałek, 17 czerwca
Imieniny: Alberta, Laury
Czytających: 809
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Spotkała się Rada

Poniedziałek, 14 marca 2022, 15:25
Autor: red
Świebodzice: Spotkała się Rada
Fot. UM Świebodzice
W ubiegłym tygodniu odbyło się kolejne posiedzenie Gminnej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Świebodzicach. Na wniosek Zofii Marek w posiedzeniu wzięli udział również członkowie Komisji Oświaty Wychowania i Kultury.

Uczestników powitali wspólnie Przewodniczący Rady i Przewodnicząca Komisji. Krótko wyjaśnili cel posiedzenia, następnie rozpoczęto dyskusję. Zofia Marek poprosiła o informację, skąd wynika skład Rady Pożytku i ilość osób reprezentujących organizacje pozarządowe. Wyczerpującej odpowiedzi udzielił Karol Marcyniuk, wyjaśniając, że jest to określone regulaminem. W toku dalszej dyskusji wysunięto propozycję, aby członkowie Gminnej Rady Działalności Pożytku Publicznego zaprosili przedstawicieli organizacji pozarządowych na spotkanie, gdzie wspólnie omówione zostaną pomysły i działania, które NGO-sy chciałyby podejmować w naszym mieście. Wstępnie padła propozycja, aby spotkanie odbyło się pod koniec kwietnia. Wszystkie organizacje chętne do udziału w spotkaniu zachęcamy do kontaktu z przedstawicielami GRDPP pod adresem gminnarada@swiebodzice.pl lub z Wydziałem Promocji tut. Urzędu.
W trakcie posiedzenia przyjęto także protokół poprzedniego zebrania oraz uchwałę w sprawie harmonogramu posiedzeń Rady Pożytku w bieżącym roku.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group