Wtorek, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 1321
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Spotkali się seniorzy

Wtorek, 18 października 2022, 11:50
Autor: red
Świebodzice: Spotkali się seniorzy
Fot. UM Świebodzice
W Świebodzicach prężnie działają organizacje senioralne oraz Świebodzicka Rada Seniorów, które na co dzień organizują wiele zajęć, wycieczek i aktywności dla starszych mieszkańców Miasta.

W poniedziałek (17 października) w Ratuszu odbyło się spotkanie zorganizowane przez Burmistrza Miasta, w którym udział wzięli: Sekretarz Miasta Sabina Cebula, Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej Robert Sysa, Kierownik Klubu Senior + Agata Koperska, Opiekun Klubu Senior + II Adam Fijałkowski, Przewodnicząca Świebodzickiej Rady Seniorów Antonina Nowacka, Przewodniczący Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów Aleksander Jermakow oraz Członek Zarządu PZERiI Halina Kieł.

Było to nie tylko podsumowanie dotychczasowej pracy wszystkich organizacji na rzecz społeczności senioralnej, ale również omówienie planów na kolejne, ciekawe inicjatywy. Burmistrz Miasta wręczył wszystkim uczestnikom spotkania podziękowanie za tworzenie przyjaznej Seniorom społeczności lokalnej oraz wzmacnianie więzi międzypokoleniowej. Podziękował również za empatię, zaangażowanie i szczególną otwartość na potrzeby innych.

Wszyscy uczestnicy spotkania wyrazili nadzieję na dalszą, owocną współpracę przy podejmowaniu nowych działań i organizacji kolejnych wydarzeń dedykowanych świebodzickim Seniorom.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group