• Piątek, 18 października 2019
  • Godz. 20:35
  • Imieniny: Juliana, Łukasza
  • Czytających: 806
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Spotkania na szczycie dla Unii Jaroszów i Klubokawiarni Roztocznik

Wiadomości: klasa B
Wtorek, 20 listopada 2012, 2:08
Aktualizacja: 2:09
Autor: MDvR
Fot. archiwum
W ostatni weekend w I i II grupie świdnickiej klasy B w bezpośrednich starciach zmierzyli się liderzy i wiceliderzy tabel. W obu pojedynkach lepsze okazały się drużyny plasujące się na drugich pozycjach – Unia Jaroszów i Klubokawiarnia Roztocznik.

15. kolejka świdnickiej grupy I klasy B
Orzeł Witoszów - LKS Piotrowice Świdnickie 1:3
Wierzbianka Wierzbna - Zryw Łażany 3:2
LKS Wiśniowa - Błyskawica Kalno 4:6
Granit Rogoźnica - Grom Panków 2:0
WKS Goczałków - Wodospad Zastruże 7:2
Błękitni Słotwina - Płomień Dobromierz 1:0
Unia Jaroszów - Tęcza Bolesławice 3:2
Herbapol Stanowice - Spółdzielca Marcinowice 2:1

Tabela świdnickiej grupy I klasy B
1. Tęcza------------14 – 35 – 43:22

2. Unia--------------14 – 32 – 48:15
3. WKS-------------14 – 31 – 49:19
4. Wierzbianka-----14 – 30 – 40:25
5. Herbapol--------14 – 25 – 37:27
6. Błękitni----------14 – 24 – 31:25
7. Spółdzielca------14 – 22 – 37:28
8. LKS W-----------14 – 19 – 39:35
9. Błyskawica------14 – 18 – 38:36
10. Orzeł------------14 – 17 – 24:28
11. Płomień---------14 – 16 – 30:30
12. Wodospad-----14 – 16 – 22:48
13. Zryw------------14 – 14 – 25:30
14. LKS PŚ---------14 – 9 – 19:49
15. Granit-----------14 – 7 – 32:67
16. Grom------------14 – 7 – 10:40

15. kolejka świdnickiej grupy II klasy B
Orzeł Piława Dolna - Gryf Burkatów 5:1
Sparta Oleszna - Piast Jaźwina 3:0
Sparta Ostroszowice - Dąb Mościsko 4:2
LKS II Bystrzyca Górna - Płomień Makowice 2:5
Kłos Lutomia - LKS Dobrocin 1:1
Klubokawiarnia Roztocznik - Zryw Gola Świdnicka 1:0
Victoria Tuszyn - LKS Gilów 6:1
Orzeł Przerzeczyn Zdrój - Ślężanka Tąpadła 5:2

Tabela świdnickiej grupy II klasy B
1. Zryw---------------14 – 37 – 49:3

2. Klubokawiarnia---14 – 36 – 53:17
3. Orzeł PD-----------14 – 36 – 64:16
4. Płomień------------14 – 36 – 64:28
5. Victoria------------14 – 34 – 46:13
6. Sparta Ostr.-------14 – 23 – 28:37
7. Sparta Ol.----------14 – 20 – 37:32
8. LKS II--------------14 – 18 – 34:33
9. Ślężanka-----------14 – 16 – 31:49
10. Dąb----------------14 – 15 – 34:45
11. Gryf---------------14 – 13 – 24:42
12. Piast---------------14 – 13 – 22:46
13. Orzeł PZ----------14 – 11 – 18:53
14. LKS G.------------14 – 7 – 21:42
15. LKS D.------------14 – 7 – 18:49
16. Kłos----------------14 – 4 – 8:49

Zaległa 9. kolejka wałbrzyskiej klasy B
Zieloni Mokrzeszów – Husaria Grzędy 2:1
Berit Głuszyca – KS Walim 3:3
Grodno Zagórze Śląskie – Unia Bogaczewice 2:1
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych – Podgórze Wałbrzych 5:1
Iskra Witków Śląski – Joker Jaczków 2:0
Pauzował Płomyk Borówno

Tabela wałbrzyskiej klasy B
1. Górnik NM-------10 – 26 – 36:10

2. KS-----------------10 – 24 – 39:10
3. Iskra--------------10 – 24 – 43:14
4. Joker--------------10 – 22 – 38:21
5. Podgórze---------10 – 17 – 42:15
6. Unia--------------10 – 12 – 16:24
7. Berit---------------10 – 11 – 21:26
8. Płomyk-----------10 – 8 – 18:22
9. Zieloni------------10 – 7 – 12:39
10. Grodno----------10 – 7 – 18:48
11. Husaria----------10 – 0 – 5:59

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~obserwator 20-11-2012 18:22
jak zawszwe gdy sedziure Pan K. to glownym bohaterem spotkania mosial byc sedzia... zwyciestwo Jaroszowa w pelni zaslozone ale poziom sedziowania dramatyczny. wiem ze to tylko klasa B ale uwazam ze nawet w niej sedziowie powinni znac podstawowe zasady. dramat!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group