Niedziela, 14 czerwca
11°C Jelenia Góra

Spotkanie integracyjne MRG

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

1 lipca, w dniu rozpoczęcia sezonu na basenach kąpielowych w Dobromierzu, odbyło się spotkanie integracyjne.

Uczestniczyli w nim członkowie Młodzieżowej Rady Dobromierz, a także Przewodnicząca Rady Aleksandra Luks i radny Michał Sadowski.

Spotkanie było kolejną okazją do wspólnej integracji i spędzenia aktywnie czasu. Pogoda dopisała, był grill i wspólna zabawa na basenie, a także rozmowy o pomysłach na współpracę i realizowanie działań na rzecz młodzieży w gminie.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka